Dobrodruzi v čase covidu - podívejte se na diskusi cestovatele, horolezce a jachtaře
Radek Jaroš v pozadí s vrcholem K2. FOTO: radekjaros.cz

Dobrodruzi v čase covidu - podívejte se na diskusi cestovatele, horolezce a jachtaře

22. 2. 2021

Dobrodruh a cestovatel Miky Škoda, horolezec Radek Jaroš a jachtař David Křížek budou hosty on-line diskuse, na jejíž přímý přenos se můžete podívat v úterý 23. února od 10 hodin. Odkaz na diskusi najdete v tomto článku.

Miky Škoda stihl do svých osmadvaceti let procestovat přes čtyřicet zemí, vystudovat dvě vysoké školy a založit dvě firmy. Před několika lety založil závod LowCost Race, jehož účastníci s pár korunami procestují kus světa - a dokáží si, že to jde, pokud překonají sami sebe.

Radek Jaroš je nejúspěšnější český himálajský horolezec. Při svých výstupech nepoužívá kyslíkové přístroje a obejde se bez pomoci výškových nosičů. V roce 2014 zdolal za dramatických okolností horu K2 a stal se tak prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který zdolal všechny osmitisícovky bez použití kyslíku.

David Křížek je špičkový a všestranný jachtař. Atlantský oceán přeplul čtyřikrát. Mimo jiné se jako první Čech kvalifikoval na legendární závod osamělých mořeplavců Transat 6,50 a napsal o závodě knížku. Jeho největší zálibou jsou katamarány.

On-line diskusi těchto dobrodruhů můžete v úterý 23. února od 10 hodin sledovat v přímém přenosu agentury ČTK nebo si ji poté přehrát ze záznamu zde: https://www.youtube.com/embed/_ZCEqASx_vk

 

 

 

 

 
Hodnocení:
(4 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu