Jak si udělat léto
v zimní koupelně

Jak si udělat léto
v zimní koupelně

6. 2. 2013

Patříte do kategorie vyznavačů slunečného letního počasí? Pak si udělejte dobrou náladu i v chladných měsících roku, a to prostřednictvím koupelnového nábytku v designu slunečnic!  

Speciální modelová řada koupelnového nábytku Dřevojas - IMAGE se vyznačuje exkluzivní čelní skleněnou plochou, která v sobě nese vnitřní grafický motiv. Kromě dekoru slunečnic můžete vybírat i z dalších motivů naší standardní nabídky – např. lilie, kámen, bambus nebo abstract"Pokud byste měli ještě jinou představu o designu této čelní tapety, můžete si také zvolit jakýkoliv motiv z mnohamilionové databáze obrázků, do které se dostanete z našich webových stránek Dřevojasu,“ uvádí Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Dřevojasu, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Závěsná koupelnová skříňka IMAGE disponuje moderním – hranatým umyvadlem Slim, vnitřní zásuvka s organizérem představuje praktický úložný prostor k ukládání nejrůznějších drobností.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu