Starý koš jako nový

Starý koš jako nový

11. 8. 2013

Při návštěvě kamarádky jsem na jejím dvorku uviděla starý proutěný koš, který byl nachystaný s ostatními nepotřebnými věcmi do kontejneru. Je starý, spodek je plesnivý, chybí dekl. To nevadí, já s tím něco provedu, řekla jsem. Ona byla ráda, že se starého koše zbavila a já si ho odvezla domů.

Pěkně jsem ho kořínkáčem vydrhla, koupila bílou barvu, natřela i vevnitř, na ozdobu jsem použila ubrouskovou techniku. Místo víka jsem dala obroušené sklo. Je z něj docela pěkný stoleček. Vnitřek bude sloužit jako úložný prostor. Výsledek jsem nafotila, a tak se můžete kouknout.

Jak na to?

Potřebovala jsem bílou barvu Eternal mat, akrylový, ředitelný vodou. Rychle schne. Na ubrouskovou techniku ubrousky, houbu, lepidlo herkules, nůžky, vodu. Na natřenou plochu po zaschnutí barvy jsem přiložila ubrousek  "slunečnice" houbu jsem namočila do lepidla rozředěného vodou a opatrně vlhčila vymačkáváním, nesmí se tahem ubrousek by se trhal. Po bocích jsem vystřihla z dalšího ubrousku růžičku a postupovala jsem stejně.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.