Jak stále prožívat kvalitní sex?

Jak stále prožívat kvalitní sex?

10. 12. 2013

Trendem dnešního světa je neustálý spěch. Na nic si neuděláme čas, odbýváme se při jídle, při odpočinku a bohužel také v intimních chvílích. Špatný životní styl a stres způsobují u mužů problémy s erekcí. Na světě jimi trpí více než 100 milionů mužů. Máme pro vás tip, jak si sex užívat naplno, a to dlouhodobě!

Eregma je řešení

Abyste mohli znovu prožívat dokonalý sex, existuje přírodní doplněk stravy Eregma MAX Power, který má dlouhodobý účinek. Při pravidelném užívání dochází k prodloužení erekce a celkově lepšímu sexuálnímu prožitku. Výraznými plusy Eregmy jsou cena a dlouhodobý účinek. A co na ni říkají uživatelé? „Eregma splnila mé očekávání na 100 %, opravdu to funguje. Už po týdnu jsem poznal obrovský rozdíl. Doporučuji všem, kteří mají problém s udržením erekce! Mám i větší chuť na sex a celkově se cítím lépe,“ říká jeden z nich. Přesvědčte se sami o pozitivních účincích.

Více sexu, méně stresu

Vyzkoušejte cenově výhodnou kombinaci doporučenou lékařem, Eregma MAX Power společně s Regevitem, kterou seženete na prozdravi.cz. Regevit zmírňuje psychické napětí, zlepšuje kvalitu spánku a navíc zpomaluje šednutí a řídnutí vlasů. Eregma působí na lidský organismus jako baterie – zrychluje metabolismus, čímž snižuje únavu, zvyšuje vytrvalost a koncentraci. Oba produkty také pomáhají snižovat vysoký krevní tlak. Díky této optimální kombinaci přírodních doplňků stravy v sobě zase objevíte skrytou sílu. Bezvadné je, že si ji můžete objednat pěkně z pohodlí domova a navíc vše přijde pěkně diskrétně zabaleno.

Eregma dělá šťastnější i ženy

Eregma není určena jen pro muže, užívat ji mohou i ženy. Spolehlivě zvýší i jejich chuť na sex, umocní sexuální prožitek a prodlouží orgasmus. Příznivě ovlivňuje plodnost obou partnerů, pro ženy je vhodná i v období menopauzy: „Eregmu jsem si poprvé koupila před dvěma roky, protože jsem s počátkem menopauzy přestala mít chuť na sex. A od té doby na ni nedám dopustit. Jen je potřeba ji dlouhodobě užívat,“ píše jedna ze zákaznic. Objednat si můžete zde.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

26%

Ještě nevím

19%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

29%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

26%