Nebojte se stříbrňáků

Nebojte se stříbrňáků

12. 2. 2014

Omlouvám se za označení tohoto fenoménu jako „stříbrňáci“. Toto slovo vymysleli ufologové, kteří jsou přesvědčeni, že se jedná o návštěvníky z jiné planety. Já ho používám, protože jiné jméno pro ně nemám. Ale protože se s nimi může setkat kdokoliv, a to bez ohledu na své výtečné duševní zdraví, uvedu pár fíglů.

Trocha popisu

Jedná se o poměrně velmi rozšířený fenomén, který je popisován od pozorovatelů shodně. Prostě někteří lidé se ve svém bytě setkávají s hodně průsvitnými, šedostříbřitými útvary ve tvaru lidské postavy. Postava je jenom obrys bez fyziognomických znaků a většinou drobnější než průměrný dospělý člověk. Zrakově je schopen vnímat to pouze někdo a ten, jak už to bývá, je pak ostatními považován za blázna a je terčem posměchu. Kdo nevěří na UFO a mimozemšťany, považuje zjevení za nějaké duchy a obrací se na mne, jako šamana, abych ty duchy vyhnal.

Podstata

Nejedná se zřejmě ani o návštěvníky z kosmu, ani o duše zemřelých, i když nevylučuji, že s jedním či druhým mohou mít něco společného. Neřeknu vám, jak tento záhadný útvar vznikne. Je to totiž pouze shluk jakési dost silné energie. Ale je tvořen částicemi, které mají ve svém informačním poli uloženy určité člověčí informace, které jim dávají tento tvar lidské postavy a kdo je tak vnímá, podvědomě jim pak přiřazuje i lidské vlastnosti. Například, že se nepohybují, mají lidé dojem, že je nehnutě pozorují. Také ti, kteří se třeba probudili a viděli je ve svém pokoji, uvádějí, jak je jakási energie jakoby paralyzovala. Je to subjektivní dojem člověka, který se setkává s něčím neznámým a vychází z vlastní psychiky. 

Co dělat

Především si uvědomte, že vám nehrozí žádné nebezpečí. Ten děsivý přízrak, i když se s ním setkaly stovky lidí, tak nikdy nikomu neublížil. Ani ublížit nemůže. Může vám ublížit asi stejně jako duha. Duha je také tvořena jen na základě seskupení pohybu fotonů do určitého tvaru. To, že stříbrňáka můžete vnímat tak, že je skutečně vidět, je spojeno nějakým způsobem s elektromagnetickým polem, které zřejmě vyvolává s tímto energetickým útvarem jakousi zřetelnou interakci. Proto je výskyt lokalizován do blízkosti lednice, televize, hi-fi věže, klimatizace a nebo jiného přístroje, obsahujícího napájené trafo. Když přístroj vypnete ne dálkovým ovladačem, nýbrž vypínačem a nebo ze zásuvky, stříbrňák rázem zmizí. Pokud je zdrojem indukce proudu elektroinstalace a nebo elektrické vyhřívání podlahy, zapalte svíčky a vypněte pojistky. Snad ještě nikdo se s ním nesetkal ve volné přírodě.

Rada pro odvážné

Když mi budete důvěřovat v tom, že stříbrňák je neškodný, stačí natáhnout ruce před sebe a kráčet přímo k němu. Když se dostanete do určité vzdálenosti, zmizí. Ani lidem, kteří s nimi dlouhá léta žijí a už je neděsí, se nikdy nepodařilo se jich dotknout. Elektrobiopole člověka je natolik silné, že tento energetický útvar rozruší.

Další fígl, jak se stříbrňáka zbavit je orgonit. I když je potřeba mít dost velký, aby byl účinný. Orgonit jsou kovové špony a další matriály zalité v pryskyřici, vosku, či jiném médiu. Orgonit má schopnost působit na toky energií ve svém okolí. Prodává se na rušení účinků geopatogenních zón. 

Závěrem

Tyto fígle píšu proto, aby mi zase někdo ve tři hodiny ráno nevolal, že má v bytě ducha, abych mu ho přijel nějak vyhnat. Pak se ukáže, že nejde o ducha, ale obyčejného, neškodného, jak říkají ufologové „stříbrňáka“. 

mezi nebem a zemí Můj fígl
Hodnocení:
(1 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciáního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i spciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA