Kliky, které mají lesk!

Kliky, které mají lesk!

12. 2. 2014

Lesk a jeho různé barevné hry přitahují naši pozornost od nepaměti. A to je určitě hlavní důvod, proč si ho rádi pořizujeme na dveře a další části interiéru. A co ho použít na dveřní a okenní kování? Že jste o tom neslyšeli? Tak dávejte pozor!    

Klika pro dveřní křídlo není jen funkční záležitost. Je nositelkou designu a stylu a napovídá, jaký interiér můžeme za dveřmi očekávat. „A z toho důvodu pro naše kování nabízíme i povrchovou úpravu lesklý chrom, která zvlášť vynikne na celoskleněných dveřích,“ vysvětluje pan Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování a pokračuje: „Lesk můžete navíc znásobit, když si pořídíte kování MAXIMAL v lesklém chromu a doplníte ho o vložku z bílého skla.“ Tento ušlechtilý materiál je možné použít na mušle, madla, okenní kliky či dveřní zarážky. Nic tak nebrání tomu, aby váš interiér byl sladěn do posledního detailu. www.kliky-mt.cz

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.