Marie Poledňáková: láska
se týká i lidí zralého věku

Marie Poledňáková: láska
se týká i lidí zralého věku

18. 5. 2012

Jako každý jiný režisér mám radost pokaždé, když jde do kin můj nový film. Je to radost a napětí zároveň. Líbáš jako bůh měl u diváků úspěch, takže doufám, že volné prokračování Líbáš jako ďábel na tom bude podobně.

Ukázalo se, že téma láska a složité partnerské vztahy není třeba vždy spojovat s mladými lidmi, ale že se týká i lidí zralého věku. Copak lidé kolem padesátky neprožívají lásku, nezamilovávají se, nedělají hlouposti?  Kdyby se diváci v postavách na plátně nepoznávali, nejspíš by do kina nepřišli. Věková kategorie lidí ve věku, kterému se říká zralý, mě v současné době zajímá nejvíce.

Prostě jsou zajímavější než mladí, mají zkušenosti, vědomosti, připadá mi, že berou život více s humorem. A já bych chtěla, aby lidé z mých filmů odcházeli odpočatí. Nemám a nikdy jsem neměla touhu točit horory nebo filmy s depresivními tématy, protože se na ně sama nedívám ráda.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
S tím mohu jen souhlasit. :-)