Soutěž Lady Sympatie: Jsem šťastná!
Eva Balúchová

Soutěž Lady Sympatie: Jsem šťastná!

8. 4. 2020

Vážení čtenáři i60,

je nám moc líto, že tuto Eviččinu někdejší přihlášku do vyhlášené soutěže Lady Sympatie už můžeme vydat pouze jako vzpomínku. I když se Eva tehdy nestala vítězkou, pro nás všechny zůstane Lady Sympatie.

 

Od té doby, co jste vyhlásili  soutěž Lady Sympatie, nad sebou přemýšlím. Co umím? S čím bych se mohla ostatním ženám pochlubit?

Bohužel v ničem nevynikám. Trochu háčkuji, trochu korálkuji, zkoušela jsem barvení na hedvábí, naučila jsem se plést ošatky z pedigu, loni jsem chodila do keramiky. Ráda pracuji na zahradě, ráda si jen tak povídám s lidmi, ráda chodím do přírody, ráda čtu. Ráda zkouším pořád něco nového.

Nikdy by mě nenapadlo, že bych se mohla někdy zúčastnit módní přehlídky – a stalo se. Ještě mám jeden sen, zahrát si v komparsu nějaké "křoví".

Momentálně většinu mého volného času zaberou vnoučata (4) a řeknu Vám, někdy je to zabíračka. No, a když už jsem se nad sebou tak zamyslela, tak jsem zjistila, že i když nebudu Lady Sympatie, jsem vlastně šťastná žena.

Pokud jsem chodila do práce, nebyl čas na koníčky. Jsem ráda, že v důchodovém věku se můžu začít zabývat tím, co mě baví a dělá mně radost.

A to samé přeji všem návštěvníkům portálu i60.

 

 
Hodnocení:
(5 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA