Moje vernisáž fotografií: 
Máchovo jezero - má láska

Moje vernisáž fotografií:
Máchovo jezero - má láska

10. 10. 2014

Jak již mnozí víte, pocházím od Máchova jezera, žiji zde prakticky celý život a jezero také celý můj život provází. Nejen jezero - jsem velká patriotka celého Máchova kraje - miluji to tady.

V posledních letech stále více sedlám svého koníčka, kterým je amatérské fotografování. Jsem jen taková "přírodní" fotografka, fotím sice aparátem nějaké značky, ale především srdcem. A fotografování jezera v každém čase (někdy i nečase) je přímo mojí posedlostí.

Fotím tam na různých místech velmi často, ze břehů i z parníku, ale kromě toho tam mám jedno takové místo, odkud fotím pravidelně a téměř ze stejného místa. A tak mne napadlo využít vernisáže k prvnímu ucelenějšímu představení těchto snímků.

Dala jsem si tu práci a prohledala svůj rozsáhlý fotoarchiv, tyto snímky shromáždila a z nich sestavila svoji vernisáž, abych se s vámi o tuto proměnlivou krásu jezera v čase - denní a roční době - podělila.

 

Vernisáž fotografií je nová soutěž magazínu i60 o zahradní gril společnosti Mountfield. Sestavte ze svých snímků výstavu fotografií na vámi zvolené téma a pozvěte své přátele na vernisáž. Pravidla soutěže najdete zde.
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA