Retropříběh: Bylo nám čtrnáct

Retropříběh: Bylo nám čtrnáct

23. 11. 2014

Bylo nás pět, dvě dvě holky, tři kluci a bylo nám 14 let. Navštěvovali jsme fotokroužek v Pionýrském domě v Olomouci. Náš vedoucí byl student přírodovědecké fakulty. Chodili jsme na společné foto-vycházky a potom ve fotokomoře míchali vývojky, ustalovače a vyvolávali naše fotky.

Koncem školního roku nám vedoucí nabídl prázdninový týden se stanem a fotoaparátem. Rodiče souhlasili – povolili, tak se jelo. Stany a spacáky jsme měli půjčené z pionýrského domu. Jeli jsme do Teplic nad Bečvou. Za městem u řeky Bečvy jsme našli místo, které se nám zalíbilo (v té době to nebyl problém), postavili stany a strávili zde nezapomenutelný prázdninový týden.

Myli jsme se v řece, vařili na ohni v kotlíku. Po snídani jsme odcházeli na vycházky do okolí, jen jeden človíček zůstal v „táboře", měl za úkol postarat se o tábořiště a připravit oběd pro všechny. Postupně jsme se všichni vystřídali. U večerního ohníčku jsme společně psali deník – vše co jsme ten den zažili. Ještě ho mám schovaný - po návratu domů  vedoucí přepsal deník na stroji pro každého z nás. 

 

Zapátrejte ve svých albech, vyberte ty nejkrásnější fotografie a sestavte z nich svůj "Retropříběh". Tři nejzajímavější retropříběhy oceníme velkokapacitními flashdisky. Pravidla soutěže s názvem "Můj retropříběh" najdete zde.
retropříběh
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

SERIÁL: Můj chytrý mobil

Studenti učí seniory pomocí videí

Chytrý mobil

Nový díl: Jak využít QR čtečku v mobilu

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.