Fotogalerie: U nás v zimě 2012

Fotogalerie: U nás v zimě 2012

10. 12. 2014

Několik starších fotek z roku 2012 mi připomělo, jak může vypadat zima. A protože datum na fotkách je právě aktuální, tak je dávám k nahlédnutí i jiným. Snad připomenou atmosféru zasněžené zimy.

fotogalerie fotografie fotografování
Hodnocení:
(3 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Nemám zimu ráda, ale v PC se vždy ráda podívám na kouzelnou zimní foto pohádku.
Marie Novotná
Hurá,konečně ta okolkovaná žádost dorazila na správnou adresu,jen toho patřičného zboží je nedostatek.Tak snad po novém roce dostanou nové zboží a víc :))
Radovan Cakl
Dobré ráno. Teď mě napadá, neposílala jste tu žádost přes ČP!?! To by mohli doručit až na Velikonoce ;-))
Marie Novotná
Pane Cakl,děkuji,už jsou v mém PC.
Radovan Cakl
Paní Novotná, tak jsem to dal na svůj profi. Lehce jsem prosvětlil popředí a zvýšil saturaci oblohy. Máte tam orig. i upravenou pro porovnání
Libuše Křapová
Krásné, zasněžené, romantické..., mám ráda sníh čtrnáct dní v roce na Vánoce. Fotky jsou moc hezké :-)
Marie Novotná
Pane Cakl,pokusím se poslat okolkovanou žádost tam ,,nahoru"s těmito fotkami.Možná už zapoměli ,že mají poslat nám na zem něco bílého v podobě sněhu. :)Námitky k úpravě fotek určitě nemám.Originál je oříznutý ,protože tam byl datum.
Radovan Cakl
Tohle byste měla poslat "nahoru", asi už zapomněli, jakou zimu mají pro nás namixovat. Zasněžená krajina a nízké slunce, to je paráda. Je škoda této kombinace nevyužít a nepohrát si s fotkou. Jestli nemáte námitky, dovolil bych si upravit třeba tu první v protisvětle a nabídnul bych Vám ji na ukázku na svém profilu.
Radovan Cakl
Tohle byste měla poslat "nahoru", asi už zapomněli, jakou zimu mají pro nás namixovat. Zasněžená krajina a nízké slunce, to je paráda. Je škoda této kombinace nevyužít a nepohrát si s fotkou. Jestli nemáte námitky, dovolil bych si upravit třeba tu první v protisvětle a nabídnul bych Vám ji na ukázku na svém profilu.
Marie Magdalena Klosová
Zima umí kouzlit.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.