Když se mi zdá o moři

Když se mi zdá o moři

19. 1. 2015

Pár slunečných rán

pod křídly kormoránů,

pár vlahých večerů,

co protáhnou se k ránu.

 

A moře píseň zpívá,

trochu se taky chvěje,

když potkáme se,

tak nejsme bez naděje.

 

Otevře svoji náruč

a šeptá slůvka sladká

a já k srdci svému

odemknu zadní vrátka.

 

Budeme spolu tančit

a námořníkům mávat,

a o takových chvílích,

nechám si zatím zdávat.

 

 

 

 

 

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Milá Jitko,máš to moře prostě pod kůží,tak Ti přeju,aby tě co nejdříve pohladilo PO kůži.Tvá přání se vyplní,stále je měj před očima.mm
VANDA Blaškovič
...už mne ladíš Jitko, krásné ...já Tebe a i ostatní opravdové zatím "jen" internetové kamarádky ráda pozvu k nám na ostrov. Předpokládám, že se domluvíme v Poděbradech. Žádná oficiální cestovka ale osobní setkání spřízněných duší. Už se těším jak Vás bude moře objímat, kolébat a hýčkat..:)
Alena Tollarová
Už se těším, až se zase ohřeje a otevře svoji náruč - pěkně pár metrů od břehu, kde stačím. Jinak by mě z ní nepustilo. Vidím to na červen :)
Jaroslava Handlová
Jituš, když to moře nemáme, tak si o něm aspoň necháváme občas zdát, že. Hezky jsi to vyjádřila, tak ať se Ti sen brzy splní.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.