Láska jako křídla

Láska jako křídla

21. 4. 2015

Stříbrná křídla
nad vodou se mihla,
bublina z mýdla
slunce nedostihla,
obvyklá slova
do větví se skryla,
modř azurová
mraky nepřežila.

Večerní stíny
zdráhaly se dlouze,
city mé s tvými
daly volnost touze,
pomalu svítá,
krása trochu zplihla,
v duši se zmítá
láska jako křídla.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Děkuji za poetická slova.
Olga Štolbová
Zuzko, i pro mě jsi zjevení, ale naštěstí, tak ůžasně živé...*****
Jana Šenbergerová
Zuzko, mně už dávno došla slova chvály, a ty jsi pořád tak krásně v rozletu ... Někoho křídla, jiného slova do oblak vynesou. Pro mě jsi něco jako zjevení, a k těm se vzhlíží.
Hana Šimková
Ta hloubka v tvé poezii je tak obrovská, že normální člověk skoro nedosáhne.Asi i tak hluboce umíš milovat a to je krásné a obdivuhodné.Moc ti to Zuzko přeji
Jitka Chodorová
Krásné,jako vždy,nejvíc se mi ale líbí"obvyklá slova do větví se skryla",a pak "city mé s tvými daly volnost touze". Díky Zuzko!
Hana Rypáčková
Dát volnost touze bych taky chtěla.Jak toho docílit, abych se nezachvěla?
Vladka Steinová
Dobrý den,dnešní den mě přivítal touto krásnou básní. Stříbrná křídla mě pohladila po duši.Opravdu velmi krásné!
Marie Magdalena Klosová
Poezie si najde místo v životě a život v poezii.mm

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...