Čtu si...

Čtu si...

20. 4. 2015

Mezi řádky
čtu tiše tvé lži,
tvé pravdy a výkřiky.
Tvé sliby toužící zpátky.
Čtu tvé nesplněné sny,
uvězněné v objetích.
Čtu dál mezi řádky,
jak hvězdy z nebe padají.
Jak sny mě spoutají.
A nikdy se osudu nevzdají.
Až skončí čtyřicet pět let
trvající čtení,
již nebudu číst mezi řádky.
Jen nechám marně plynout
zbylý čas,
pro každého z nás.
Jen já dobře znám tvé dva
různé světy.
Jen já vím, co komu chceš
brát,
Jen já vím, co komu sama
chci dát.

Moje poezie
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Štolbová
Vladi díky, zvláštně krásné i mezi řádky...*****
Radek Otáhal
sametové zachycení drsnosti lidského žiti
Eva Mužíková
Vladko, obdivuji Váš styl vyjádření všeho, co se ve Vás odehrává. Takto já v žádném případě veršovat nedovedu, vyplodím jen jednoduché rýmy a obsahu ani nemluvím.....obdivuji Vás.
Vladka Steinová
Dobrý den, děkuji Vám všem za slova uznání, je to pro mě pocta i povzbuzení pro futuro.Vladka
Alena Várošová
Krásná a současně i smutná,tesklivá báseň.zajímavá osudem i obsahem.Jde Vám to paníˇVladko ze srdíčka,ale věřte, vyjde sluníčko a bude líp.
Hana Rypáčková
Obdivuji ti, číst mezi řádky.Se sou povahou to vůbec neumím...
Libuše Křapová
Moc hezké, Vladko.
Elena Valeriánová
Krásná báseň, těch 45 let mě nevádí k tomu, že je to báseň z Vašeho života. Nenechávejte "marně" plynout zbylý čas, je to určtitě těžké, ale jde život prožít nejen žít. A Vám se to určitě podaří. Kdo umí takovou krásnou básničku napsat ten v sobě bude mít sílu.
Jitka Chodorová
Vladko,úplně se s tebou ztotožňuji,však víme obě své,vid? Díky za krásnou báseň.
Eva Balúchová
Krásné vyznání!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...