Fresh senior festival ozdobí
naše modelky, ale i básnířky

Fresh senior festival ozdobí
naše modelky, ale i básnířky

31. 5. 2015

Modelky našeho projektu i60 senior Fashion budou patřit k hlavním tahákům letošního Fresh senior festivalu, který se uskuteční v pondělí 15. června v prostorách Villy Pellé na Praze 6. Společně s nimi budou na akci, pořádaném občanským sdružením Porte, reprezentovat portál i60 také Dana Kolářová a Zuzana Pivcová, které v rámci autorského čtení přednesou návštěvníkům svou básnickou tvorbu (mimo jiné i ukázky ze sbírky Šedesát odstínů lásky, kterou náš magazín vydal svým čtenářům).

Modelky předvedou módu značky C&A

Tentokrát si molo pro modelky vyzkoušejí Zdeňka Podlahová, Růžena Šudáková, Helena Mandíková, Michaela Přibová, Ingrid Hřebíčková, Pavla Dostálová, Hana Lancová a Renata Macháčková. Outfity na akci zapůjčí modelkám společnost C&A, vybírat je pomůže ženám stylistka Elen Zajíčková, o make-up se postará Pavla Zajíčková, kosmetická poradkyně a vizážistka Mary Kay. Kadeřnické úpravy provedou studentky SOU kadeřnického z Prahy 8, pod odborným vedením paní učitelky Hanky Šilarové. O videodokumentaci se opět postará Danuše Kubátová.

Festival "proti násilí"

Fresh senior festival se uskuteční již potřetí, letos jeho pořadatelé zvolili jako termín konání Světový den proti násilí na seniorech. Proto také hlavním cílem festivalu je seznámení seniorů i široké veřejnosti se společensky závažným tématem násilí na seniorech, a to „nenásilnou“ formou. Během dne jsou připraveny odborné přednášky z nejrůznějších oblastí této problematiky, celodenně bude také nabízeno profesionální poradenství (prevence, psychologická pomoc, sociálně právní oblast).

Přichystána je i široká nabídka volnočasových aktivit, koncerty (na festivalu vystoupí například zpěvačka Petra Janů), taneční vystoupení a divadelní představení. Zajímavé tvůrčí dílny a sebezkušenostní workshopy dají prostor proniknutí do tématu zábavnou formou a zároveň přinesou praktické rady pro kritické a krizové situace v běžném životě.

Redakce magazínu i60 tedy zve všechny čtenáře na hezkou celodenní akci. Buďte fresh a nezapomínejte, že tahle země není jenom pro mladý!

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Jsem ráda,že budeme mít tak skvělou reprezentaci v podobě našich básnířek a modelkám přeji krásné a intenzívní zážitky.
Alena Tollarová
Milé dámy, přeji vám, abyste si akci patřičně užily a dál šířily věhlas našeho portálu. Jestli mi do toho nic nepřijde, přijedu se podívat a pozdravit se s vámi.
Miroslav Štorch
Nechtěl jsem napsat, že někteří se stáří nedožijí. Ale stárneme všuichni kařdým dnem :-)
Dagmar Bartušková
Někteří, bohužel, nezestárnou...
Miroslav Štorch
Tak to bude další pěkná reprezentace i60-ky na veřejnosti. Hodně úspěchů na mole i při autorském čtení. Kdysi generální ředitel TV Nova Vladimír Železný tvrdil, že důchodci pro něj a jeho reklamy nejsou zajímavá cílová skupina. Ale řada podnikatelů už považuje seniory za důležitou skupinu s určitou kupní silou :-) Všichni přece jednou zestárnou.
Soňa Prachfeldová
To bude opět nádherná akce, naše modelky a básnířky, holky držím Vám palce, ať jste jak diamanty !
Květoslava HOUDKOVÁ
Akce "Fresh senior" se zúčastním - 15. červen už mám tučně vyznačen v kalendáři. Odřeknu "psí MŠ"-Terinka bude u jiné chůvy - a doufám, že bude přát i počasí!! Dne 4. 6. budu na celodenní konference "Stáří spojuje" ve Velkém sále Magistrátu hl.m. Prahy. Včas jsem si účast přihlásila - věřím, že to bude užitečné!! A kdo máte blíže na Výstaviště Lysá n.Lab. - neváhejte a jeďte tam ve dnech 11. - 14. června - "Růžová zahrada" a "Senior 2015"/vč. výstavy "Šikovné ruce seniorů" (každoročně cca 3000 krásných výrobků !)
Libor Farský
Já také závidím...
Jana Šenbergerová
To jsou chvíle, kdy Pražanům Prahu závidím. :-)
Olga Štolbová
Určitě se příjdu podívat a už teď držím palce všem učinkujícím, zvláště Daně a Zuzce. *****

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu