Z říjnové zahrady

Z říjnové zahrady

10. 10. 2015

Podzim. Čím barevnější listí, tím méně květin v zahradách. O to jsou vzácnější. Brzy mráz spálí i ty nejotužilejší. I to barevné listí vezme za své. Některé strhne vítr, jiné se jen tak snese k zemi, když skončí jeho čas.

Zastavit ho neumíme, ale zachytit pěkné okamžiky života fotoaparátem ano.

fotografie květiny zahrada
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Všem děkujeme za pochvalu. :-)
Alena Vávrová
Jani a Pavle - nádhera. Také jsem před odjezdem na dovolenou obešla svoje květinky s fotoaparátem a dumala nad tím, jestli se s nimi ještě po návratu shledám - a ano! Jen begonie byly již trošku zkřehlé ranním šedivákem, ale na odpoledním sluníčku zas pookřály. Měla jsem z toho přivítání velkou radost :-).
Zdenka Jírová
Moc hezké fotky, ty se vám povedly.
Jana Šenbergerová
Chtěli jsme vám udělat radost a moc nás těší, že se nám to povedlo. Evi M., Radku, jen foťte, ať nás má co těšit, až bude všechno pod sněhem. Fotíme "výhrou" v tipovačce. :-)
Alena Tollarová
Jano, ta růžová baletní sukýnka je úchvatná!!!
Eva Mužíková
Jani nádhera, moc jsi mne potěšila. Zkusím honem také něco nafotit, ale určitě nebudu konkurovat....
VANDA Blaškovič
Jano, ve dvou se to lépe táhne! Vy to potvrzujete. Nádherné fotografie! Skoro jako od Vana...:)
Alena Várošová
Nějak se mi to odkliklo. Miluji květiny a i když nejsou Vaše paní jano,jako kdyby byly.S takovou láskou jste jim zahradu opatrovali a dali na portlál pro mně to nejkrásnější z podzimu - květiny.Moc ,moc děkuji za překrásné fotky.
Alena Várošová
Paní Jano,hluboce se klaním před Vašimi záběry a touto krásnou,která možná zapár dní uvadne,nebo ji spálí ten neúprosný mrazík.Moc se Vám to povedlo zachytit všechny úžasné květiny a na titulní stranu dát královnu květin růži..Miluji květiny a i když ne
Jana Šenbergerová
Elen, tys to odhalila, ale těch 50 fotek už asi letos nedáme.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%