Cibule v ponožce

Cibule v ponožce

14. 10. 2015

Čínská medicína věří, že nohy a zvlášť chodidla jsou jednou z nejdůležitějších částí lidského těla, které ovlivňuje zdraví. Je to proto, že jsou nervovým zakončením, nazývaným též meridiány, spojeny se všemi vnitřními orgány.

Cibule má silné antibakteriální a pročišťovací účinky. Spojením cibule s chodidly získáme jednoduchou a lacinou detoxikaci. Nakrájíme cibuli na silnější plátky, položíme na chodidla a natáhneme si ponožky. Připravíme si toto na noc a po dobu spánku cibule pracuje na naší očistě. Je všeobecně známo, že cibule čistí pokožku, zabíjí viry a bakterie. Kyselina fosforová, která se v ní nachází, dokáže v krevním oběhu zázraky.

A zázraky někdy potřebujeme. Tak šup do ponožek a pracujte na svém zdraví.

zdraví
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Hned večer vyzkouším.
Lidmila Nejedlá
Tomu říkám věda! Vyzkouším to.
Jana Šenbergerová
Také nedám na cibuli dopustit. Používám ji zvenčí i zevnitř, vaření bez ní si nedovedu vůbec představit. Také ji máme v rohu kuchyně a ložnice, aby nás chránila před nachlazením a chřipkou. Zřejmě funguje, protože míváme nanejvýš rýmu, takže o jejich detoxikačních schopnostech vůbec nepochybuji. S česnekem a jablkem denně je to dobrý štít proti nemoci.
Marie Magdalena Klosová
Fajn!A taky si ji dejte do košíku,misky, někam na polici proti chřipce!A s medem proti kašli! A vůbec,dejte ji i do buchet,jak říkal můj kamarád.:)mm
Alena Vávrová
Já jsem zkoušela takové ty náplasti, ale tady se to těžko shání, tak proč ne cibuli, ta je běžně dostupná. A starých ponožek mám dost. I když já cibuli (i česnek) běžně jím. (Ale bacha! Kdo jí cibuli, toho nenavštěvuje lékař. Kdo jí česnek, toho nenavštěvuje nikdo!!) :-))
Hana Rypáčková
Na smrďavý nohy to asi taky platí.
Jarmila Komberec Jakubcová
O této léčebné metodě jsem slyšela ale sama nezkoušela.
Alena Tollarová
Vyzkoušeno na vlastní ponožky?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.