Jak jsem se seznamovala
Ilustrační foto: Ingimage

Jak jsem se seznamovala

29. 1. 2022

Zůstala jsem sama poměrně mladá. Šest let jsem žila jako robot, práce, péče o rodinu a okolí nevnímala. Až jednou jsem si všimla dvojice, která byla v mém věku a vedla se za ruce. Bylo to tak hezké!

Potajmu jsem v práci začala surfovat po internetu v Seznamce. Tam bylo chlapů a dokonce na fotografiích. To nebude problém, pomyslela jsem si. Tak se na to podívejte...

1/  ON: Já fotografii nemám. Ženský se na mě vždycky lepily. Už od mládí mám přezdívku Delon...

     JÁ:  Tak hodně štěstí, Delone!

2/  ON: Vážená paní, já jedu na dovolenou zase do Provance. Nic mě v téhle kotlině neudrží. Tam je člověk naprosto svobodnej, je tam zábava, skvělá společnost, kavárničky, specialitky, ubytování v super hotelu a všude vůně těch fialových kytek. Kam jedete na dovolenou vy?

     JÁ: Já jedu do Staré Paky ke známým. Je tam krásně. Spát budu ve stanu, opékat buřty na ohýnku a ta vůně kouře se bude mísit s vůmí borové  smůly. A ve společnosti mých dětí se budu cítit nádherně...

     ON: Nic.

3/  ON: Vážená paní, nejste náhodou ředitelka gymnázia? Mé vnučce  o dva body uniklo přijetí. Poděbrady nejsou tak daleko, to by se nám hodilo...

     JÁ:  Ne, nejsem ředitelkou gymnázia...

     ON: Nic

4/  ON: ...a kdybyste mi zaplatila registraci do golfovýho klubu, tak bych do Poděbrad jezdil. Koneckonců je tam docela dobrej green. Tak mi dejte vědět.

      JÁ: ...a kdybyste mi zaplatil Opencard, tak bych do Prahy jezdila. Koneckonců je tam vždycky kam jít. Tak mi dejte vědět.

      ON: Nic.

5/  ON: ...život je takový šedivý, žádná radost, žádné štěstí člověka už nečeká...

     JÁ: ...  život je barevný, jen ho vnímat. Seděla jsem v neděli v parku, bylo pozdní odpoledne, sluníčko hřálo, fontána šuměla, lidé si tlumeně povídali, nad hlavou mi cukrovaly hrdličky a v kočárku spinkal můj vnouček. Prožívala jsem chvíle štěstí...

     ON: Madam, Vy máte všechno, co k životu potřebujete . Vám určitě nic neschází. Tak buďte s tím svým štěstím.  

Tak vidíte. A to tady nepíši o nemravných návrzích. Život ve dvojici je krásný, ale život sólo také stojí za to.

                                                                 

Můj příběh vztahy a sex
Hodnocení:
(4.8 b. / 61 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Hrádková
Napište ještě o nemravných návrzích.
Eva Krausová
Jsi mě pobavila Lidmilko. :-)
Eva Kopecká
To jsou zážitky panejo. A ty hlášky. Cesta do hlubin mužské duše. Krátce po rozvodu měli různí známí různé nápady. To poslední, o co jsem stála, bylo honem se někde zaangažovat. Užívala jsem si v pětačtyřiceti konečně klidnou domácnost, i když jsem potom vystřídala tři různá bydlení, než jsme se dohodli na majetkovém vyrovnání. Hodně energie jsem věnovala brigádám, abych požadovanou sumu za byt měla co nejdříve. Takže i vzhledem k mým koníčkům vlastně nebyl ani čas na nějaké techtle a mechtle. Přítel na vídání se mi přišel do cesty neplánovaně, stejně jako já jemu. Asi to tak mělo být. Ovšem šílené bylo, když si známý rodiny, kamarádka, příbuzná, umanuli, a kuli takzvaně železo bez mého vědomí. Vysvětlila jsem jim, že jsem takhle spokojená. Je hrozné, když vás bez vašeho vědomí okolí chce postavit před hotovou věc a nikdo se vás nezeptá, co vy na to. Zejména, když objekt se vyskytuje v okruhu známých a potřebuje k tomu prostředníka, kterého taky oba známe. My mysleli, že budeš ráda, no tak teda promiň. Znělo jejich ukřivděné poslední slovo. Jeden adept nelenil a v dědečkovském věku si pořídil dvě mimina. Což je skutečně to poslední, co bych měla v úmyslu udělat. Vím, že i na domluveném setkání či inzerátu lze kvalitní vztah vybudovat, ten zájem musí být oboustranný. Není možné, aby to klaplo, když jeden je sám dlouho a druhý čerstvě. Služebně jsem se potkala s paní, kterou vytáhli známí tancovat. Jo. Řekla, ale seženete mi tanečníka. Sehnali. Ti dva si sedli, oba už děti měli dospělé, a nakonec si spolu i v tom pokročilejším věku pořídili domek.
Hana Polednová
Limi, zasmála jsem se tvým hláškám. Ty jsi skvělá, milá, optimistická a přátel máš okolo sebe stále dost. Na seznamce jsem nikdy nebyla ani nehledala, tak takové zážitky nemám. Zážitek mám jeden a nedopadlo to, tak zase válčím sama. Ale nelituji. Tobě přeji hodně zdravíčka a spousty krásných dnů s blízkými i přáteli.
Hana Rypáčková
Lidmilko...
Květuše Pinkasová
Je to hezké Lidmilko! Nečetla jsem nikdy nic o seznamkách, jen jsem je viděla ve filmech. Život Ti hezky pluje v těch krásných Poděbradech a znám Tě vždy usměvavou a činnou ve všem... ♥
Zdenka Jírová
Je to ze života. Mám podobné zkušenosti a stejný výsledek- samotné je mi mnohem líp.
Alena Švancarová
A máte pravdu.Jsou nesoudní muži,ale i nesoudné ženy.
Soňa Prachfeldová
Lidmilko, zase jsem se pobavila, jak před lety. Člověk nemá litovat toho, co učinil, ale toho, co nezkusil. Máš naplněný život i bez seznamky a třeba jednou, kdo ví ...
Alena Švancarová
Pane Berko ,to s tím šouráním, to byla nadsázka jak psal pan Soukup.Někdy ženská řekne radši budu sama než aby se mi tady šoural dědek a já ho obskakovala.Pokud se ti dva potkají ,jsou si sympatičtí a mají si co říci tak je to to pravé ořechové.A pak si navzájem pomáhají a je jim fajn.Ale musí to tak cítit ,A pokud se najdou i v pozdějším věku tak to je štěstí.Ale nějak urputně hledat si myslím,že nemá cenu.Byla by to diskuze obšírná tak zkončím.A kdo hledá necht najde.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.