Moje smíření

Moje smíření

7. 12. 2015

Blíží se konec roku a já tak přemýšlím, co mi ten rok dal a vzal. Vzal mi milovaného bratra. To není dobré, byl mladší než já, odejít ještě neměl. Jenže člověk neví, jak je ten život zařízený.

Někdy si říkáte, že je nespravedlivý a zbytečně milosrdný k těm, kteří si to ani nezaslouží. Ale my nejsme ti, co to určují. Prostě se to tak děje podle nějakého scénáře.

Rok mi však také dal. Umožnil mi seznámení s hodnými lidmi. Dokonce jsem dostala vánoční dárek od někoho, od koho bych to nečekala, a velmi mě potěšil. Vždyť se vlastně celý život skládá z malých štěstíček a čím jsme starší, tím si jich musíme více vážit. Dárek si dám pod stromeček, vlastně pod vánoční větvičku, a na Štědrý den si na toho milého člověka vzpomenu.

Vám i jemu posílám zlaté prasátko pro štěstí, které jsem pro vás udělala a doufám, že vám toho štěstí v novém roce, přinese plnou náruč.

Můj příběh Vánoce
Hodnocení:
(4.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šimková
Ano, to prasátko posílám všem.Mám vás lidičkové ráda.
Libor Farský
Haničko, také děkuji za prasátko. Beru si to osobně, žádné takové nemám.
Dagmar Bartušková
Prasátko je pro štěstí, a tak ať i Vám ho přinese v příštím roce plnou náruč.
Naďa Pokorová
Paní Hanko, tak už to bývá, za trochu radosti kopec smutku...jen se snad víc těšit s těch radostí a proto velký dík za prasátko! Přeji hodně zdraví a pěkné vánoce.
Eva Mužíková
Hanko, i já děkuji za prasátko, je to od Tebe velmi milé. Hodně štěstí ať přinese i Tobě.
Naděžda Špásová
Hanko, děkuji za prasátko. Štěstí není nikdy dost a já vám ho přeji plné hrsti. Krásné vánoce.
Alena Várošová
Hanko,život není peříčko,ale těžký balvan,který vší silou musíme je odvalit.Někomu se to podaří a Vám bych to taky přála.
Zuzana Pivcová
Věřím, že nezůstaneš sama. Na dálku určitě ne.
Marie Novotná
Děkuji za milé přání a přeji hodně štěstí a krásných dárečků.
Hana Rypáčková
Moc milé prasátko, když se nevydržím postit, mohu se podívat do tvých řádek a podívat se na ně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.