Moje smíření

Moje smíření

7. 12. 2015

Blíží se konec roku a já tak přemýšlím, co mi ten rok dal a vzal. Vzal mi milovaného bratra. To není dobré, byl mladší než já, odejít ještě neměl. Jenže člověk neví, jak je ten život zařízený.

Někdy si říkáte, že je nespravedlivý a zbytečně milosrdný k těm, kteří si to ani nezaslouží. Ale my nejsme ti, co to určují. Prostě se to tak děje podle nějakého scénáře.

Rok mi však také dal. Umožnil mi seznámení s hodnými lidmi. Dokonce jsem dostala vánoční dárek od někoho, od koho bych to nečekala, a velmi mě potěšil. Vždyť se vlastně celý život skládá z malých štěstíček a čím jsme starší, tím si jich musíme více vážit. Dárek si dám pod stromeček, vlastně pod vánoční větvičku, a na Štědrý den si na toho milého člověka vzpomenu.

Vám i jemu posílám zlaté prasátko pro štěstí, které jsem pro vás udělala a doufám, že vám toho štěstí v novém roce, přinese plnou náruč.

Hodnocení:
(4.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

britrodukt.png

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.