Meloun a pršut
ILUSTRAČNÍ FOTO: archiv autorky

Meloun a pršut

5. 1. 2016

Velmi lehká večeře anebo výborný předkrm. Zkuste si ji, potřebujeme jen málo:

20 dky pršutu - prosciutto
1 malý žlutý meloun

Plátky pršutu s pokrájeným melounem je opravdu delikatesa a je to lehké jídlo. Pršut je pokrájený na velmi jemné plátky a meloun si pokrájíme podle chuti, buď na menší či větší půlměsíce.

Dobrou chuť!

recepty
Hodnocení:
(3.9 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šorejsová
Všem vám díky za potvrzení dobroty, kterou jsem vám tak ráda doporučila.
Jana Šenbergerová
Je to dobrota. :-)
Eva Mužíková
Tak mi synek odepsal, že takto jí konzumovali na Silvestra.. prý úžasné spojení...
Ladislav Vesecký
No, vypadá to velmi krásně. Ještě okusit.
Eva Mužíková
Hanko, syn má právě doma ohromnou "pršutovou" kýtu, musím mu recept přeposlat. Já se přiznám, že této delikatese moc nefandím, neboť jí asi neumím jíst tak, jak se má.
Lidmila Nejedlá
Slané se sladkým docela ráda kombinuji. Tak si dám!
ivana kosťunová
obojí mám ráda, ale nenapadlo mě to zkombinovat. Hned vyzkouším a 5* za zajímavý recept.
Jarmila Komberec Jakubcová
Přiznám se, že sice uzeniny nemusím ale u kvalitního pršutu dělám výjimku, A protože žluté melouny jsou moje oblíbené musí být tako kombinec velmi dobrá. Určitě zkusím a dávám za rychlý recept 5 (hvězdiček)
Elena Valeriánová
Tyto dvě ingredience miluji, recept znám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...