Nepečená velikonoční kuřátka
FOTO: Alena Vávrová

Nepečená velikonoční kuřátka

10. 4. 2022

Blíží se Velikonoce a mně to připomnělo, jak jsem jednou úspěšně změnila jeden druh nepečeného vánočního cukroví na jeho velikonoční formu. Pokud máte vnoučata, nebo i mlsné manžely, určitě jim také uděláte radost.

Co budete potřebovat:

4 natvrdo uvařené prolisované žloutky
240 gr moučkového cukru
80 gr jemnější kokos. strouhanky do těsta
20 gr téhož na obalení
100 gr másla
1 lžíci rumu
sáček sušených brusinek na zdobení
čokoládová rýže

Z vyjmenovaných ingrediencí zpracujte těsto, rozdělte si jej třeba na 4 díly, z každého udělejte váleček a ten nakrájejte na stejné dílky. Z každého dílku vytvořte kuličku, tak akorát do pusy, kterou poválejte ve zbylém kokosu. 

Vyberte pěkné velké brusinky, každou trošku "zplácněte" a ostrým nožíkem, nebo i nůžkami  z jedné strany nastříhejte do hřebínku. Z několika brusinek nakrájejte zobáčky. Na tělíčkách kuřátek udělejte nožem rýhy a otvory na hřebínky a zobáčky a tyto do nich zasuňte. Očička jsou z čokoládové rýže. Veselé jarní hejno rozložte nejlépe na zelený podklad, stačí i papírový ubrousek.

Dobrou chuť!

 

 

 

recepty Velikonoce
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Polednová
Alenko, prima nápad, kuřátka jsou miloučká.
Hana Šimková
Alenko jste šikovná. Pro mne je to ale hrozně pracné.
Alena Švancarová
Hlavně jsou ted aktuální.Já na velikonoce žádné cukroví nepeču,jen a jen mazance,nebot s kynutým těstem si ráda hraji.
Alena Vávrová
Jejda, koukám že to asi redakce oprášila můj starý článek. Díky za komentíky. At' se vám dílo podaří :-)) .
Soňa Prachfeldová
Prima piplačka, jsi dobrá Alenko.
Martina Růžičková
Roztomilá a jistě i móóóc dobrá kuřátka! :-)
Eva Mužíková
Nakoukla jsem 13.6.2016 a nyní ráda opět. Alenko máš trpělivost, jsou lákavá.
Daniela Řeřichová
Alenko, jsi kuchařinka i výtvarnice, moc pěkný nápad, díky.
Margita Melegova
Je to libive, nadela paradu, rozsviti svatecni stul a o chuti vubec nepochybuji.
Anna Potůčková
Alenko ta jsou krásná, musím vyzkoušet, moc díky za recept! Určitě jsou a budou prudce jedlé!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.