Přání k MDŽ
FOTO: autor

Přání k MDŽ

6. 3. 2016

Blíží se svátek žen celého světa, Ano MDŽ je za rohem, a tak já přeju všem ženám, aby kytičku a úsměv dostaly, aby pohlazení a slůvko DĚKUJI přišlo. Je jedno, jestli přímo či jen poštou.

Já přeju všem ženám, aby ten den byl krásný pro ně. Přeji vám všem, aby kytičky a miláčkové se u příležitosti vašeho svátku sešli. A tam milé dámy, milé mámy, dcery, milé babičky i slečny, ať v ten den svítí sluníčko nejen na modré obloze ale hlavně v dušičce, na srdíčku. To vám přeji z celého srdce já, Petr Stejskal.

Zkusím pár kytiček přidat. Lepší by byly ty voňavé, ale zkusím i ty z obrázků.

svátek
Autor: petr stejskal
Hodnocení:
(4.6 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
petr stejskal
Jen pro zajímavost, ta růžička úvodní je ze Švýcarska. Už si nepamatuju přesně odkud,ale to nebylo důležité. Mě se prostě líbila
Libor Farský
Petře, sdílím s Vámi Vaše pocity při formulování tohoto hezkého přáníčka ženám a žasnu nad obsáhlou květomluvou.
Marie Foltýnová
Díky Petře za přáníčko i za krásné květiny.Já si vybrala tu rudou růži.Třetí od konce.
Marcela Broumová
Petře, galantní nápad. Tímto pro mě očišťujete MDŽ.Děkuju.
Naďa Pokorová
No to je ale krásný "záhon" kytiček a jedna hezčí než druhá!! Děkuji i za přání!
Jaroslava Ševčíková
Krásné přání, krásné kytičky...díky
Marie Seitlová
Petře děkuji za přání, je to milé si na nás z ička vzpomenout. Moc pěkné květiny. Díky.... také jsem si jednu vybrala.
Elena Valeriánová
Děkuji i za sebe za milé přání, z nabídky květin si každá z nás určitě vybere.
petr stejskal
Pokud umíš stahnout,tak stahni. Pokud ne, tak se ozvi na můj mejl. petr1stejskal@seznam.cz. Pošlu mejlem. To už půjde stahnout.
Helenka Vambleki
Petře, děkuji, krásně jsi nás včechny obdaroval, pro sebe si uzurpuju 28 - oleandr

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.