Jsem žena nebo zvíře?
Ilustrační foto: pixabay.com

Jsem žena nebo zvíře?

7. 3. 2016

Zamyslela se žena u příležitosti MDŽ: "Co vlastně jsem - žena nebo zvíře?"   

Ráno vyletím z postele jako PTÁČE, do práce utíkám jako ZAJÍC a jsem vyplašená jako SůVA, abych přišla včas. V práci dřu jako VůL, někdy na mne (když má náladu) vedoucí volá: "HOLUBIČKO".

Některé ženy - nevím ovšem proč - o mně říkají, že jsem pyšná jako PÁV. Po všem tom honění mám v poledne hlad jako VLK, v závodní kuchyni však někdy vaří jako pro PRASATA a porce jsou jako pro VRABCE. Zpátky utíkám jako JELEN a když je schůze, sedím tam jako KVOČNA.

Potom běhám po nákupech jako HONÍCÍ PES a těžkou tašku táhnu jako MEZEK. Doma uklízím a běhám jako SRNKA. Večer přijde manžel a ptá se: "Co jsi mi uvařila BERUŠKO?" Já na to: "Ještě nic, broučku." On se diví: "A co jsi celý den dělala HUSO?" Já zatím po celodenním shonu jsem utahaná jako KůŇ, spocená jako MYŠ a zhublá jako KOZA.   

Vážení pánové - poraďte tedy - co vlastně jsem?

 

 

 

 

svátek ženy
Hodnocení:
(2.3 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Aničko - ženská nemá na výběr, být ptákem je zas nebezpečí, aby někdo "nepřistřihl křidélka"!
Anna Potůčková
Možná ani žena a ani zvíře, ale pták !
Zdenka Jírová
Také si na ten článek pamatuji ze starších dob.
Naděžda Špásová
Už jsem to někde četla, ale to nevadí. Je to prostě jak ze života.
Drahomíra Stínilová
Vtipné, ale naštěstí bejvávalo. Teď jsem právě medvěd v zimním spánku a hlavně Pat nebo Mat, to už je jedno. Výsledek stejný.
Libor Farský
Květuško, jste pilná jako včelička a já na to zírám jako trubec. :-)
Jana Šenbergerová
Otázka sice míří na muže, ale já s ulehčením zjistila, že teď už jsem zase konečně jen žena. :-)
Alena Várošová
Někde jsem to už také četla někdy dávno, úsměvné na pobavení.
Vladka Steinová
Ano, autorem je pan Zelenka a je to hodně starý text, dobře opsaný.
Helenka Vambleki
Přesně tímhle příspěvkem nás na na poslední infoschůzi seniorů 1.3.2016 pobavila Hanka Pr.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...