Skvělá parta v Doksech!
Doksy 2016

Skvělá parta v Doksech!

10. 4. 2016

Byl jsem v Doksech na srazu "Íčkařů" jen jeden večer, a proto nemohu popsat podrobně, co se vše za ty tři společné dny událo. A tak mi dovolte jen pár slov o tom, jak jsem vnímal setkání já.

Začnu odzadu. V tuto chvíli, kdy píšu tyto řádky, už mi konečně není špatně. Žaludek mi spravila výtečná bramboračka, kterou po příjezdu domů uvařila má drahá žena. Sice jsem si přál hovězí vývar, jenž mi léta po podobných akcích pomáhá, ale holt nebyl po ruce materiál...

Cestu domů jsem protrpěl, bylo nutné dvakrát zastavit na čerpací stanici, ne kvůli doplnění benzinu, ale tekutin (coca-coly). Ovšem daleko horší to bylo na prohlídce zámku Zákupy, na který jsme se po rozloučení v Doksech vypravili. Prohlídka zámku, jehož krásu jsem absolutně nevnímal, byla pro mne nekonečná. Těch místností a sálů, které jsem musel projít s převráceným žaludkem a obavou, že potupně znehodnotím vzácný itinerář. To by si Ferdinand I. Dobrotivý nezasloužil. Na Skalním hradu Sloup, který jsme dali ještě po Zákupech, jsem se už přece jen cítil poněkud lépe, díky čerstvému luftu.

Každopádně má dnešní nevolnost byla jedinou vadou na jinak skvělé akci. Básničky, písničky, vtípky, tanečky, prostě skvělá zábava do pozdních nočních hodin. Takto se společně bavily čtyři desítky lidí, kteří se z velké části viděli poprvé v životě! A právě v tom bylo kouzlo tohoto setkání čtenářů magazínu i60 - dala se dohromady výborná parta lidí, kteří se našli ve virtuálním světě internetu...

A tak touto cestou děkuji organizátorům za skvělý nápad a všem účastníkům za to, že se toho nápadu chytli a že jsme si tak mohli společně užít krásný večer. A dík patří i obětavému personálu Hotelu Kamýk, který dva dny po sobě trpělivě obsluhoval pětačtyřicet mladic a mladíků až do pozdních nočních hodin.

Uplynulý víkend byl, myslím, důkazem, že magazín i60 stojí za to číst (a psát) a že "tahle země není jenom pro mladý!" 

Pro ty, kdo litují, že nemohli přijet do Doks, mám jednu dobrou zprávu - už v červnu se chystá další setkání Íčkařů, na které se ještě stále můžete přihlásit. Více informací najdete zde

 

P.S.: Připojuji pár fotografií, které jsem bez svolení (omlouvám se) narychlo stáhl z profilů Helenky Č., Lenky H., Zuzky P. a Radka C. 

 

 

 

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.8 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Libánský
Video je: https://youtu.be/f1jALBUogNg
Dagmar Bartušková
Honzo, na saxík jsi zaválel! A což teprve taneční kreace! Rána někdy bývají krutá... popsal jsi to skvěle.:-) :-) :-) Díky nám všem, co jsme přispěli k tomu, aby v Doksech na srazu nebyla nuda, ale dobrá zábava. Jen tak dál!
Dana Kolářová
Ano, skvělá parta, zábava i organizace. Poděkování patří všem, kteří se o nádherný víkend zasloužili.
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc se mi setkání v Doksech líbilo a iuk přítel byl nadsen. Muj obdiv maji moravanky že privezli skvostný dort a sazenice m.cesneku. Jituska s Radkem zarizovali jidlo a program. Vsem velký dík. Tal se budeme těšit na Loučnou. Mit tak báječný přátele je víc nez miliony.
Růžena Marková
Děkuji všem organizátorům setkání v Doksech. Nebudu nikoho jmenovat, abych na někoho nezapomněla, protože setkání bylo velmi dobře připravené. Myslím si, že jsme si každý našel to co ho baví a večery s posezení také neměli chybu.
Marie Seitlová
Honzo dík za článek i hudební představení. Poděkování patří nám všem, kteří jsme si tu super atmosféru udělali. Těším se na další setkání
Hana Šimková
I když si myslím, že závistivá nejsem, tak závidím, ale současně přeji všem tento krásný výlet.
Olga Štolbová
Připojuji se k díkům všem organizátorům, také dík Honzovi za hudební překvapení a za rychlé informace. Bylo to moc, moc, moc prima setkání, těším se na všechna další. S takovými úžasnými kamarády, kteří jsou na Íčku je pohoda vždycky. Hned je život krásnější. A vlastně, díky nám všem. *****
Soňa Prachfeldová
Fakt to bylo milé setkání se známými i novými tvářemi, Honza nás moc potěšil, že se mezi námi objevil s krásnou trojicí svých děvčat :-) Panu Šimůnkovi velké poděkování za diskotéku pro mladé ! i jeho velkorysé obdarování. A všem děkuju za bezva sraz :-)
Naděžda Špásová
Souhlasím se vším, co tu je napsáno. Taky jsem se trochu bála, jsem trochu stydlín, ale výsledek byl super. Takhle uvolněně jsem se už dlouho necítila. Trochu nás sice trápily střevní potíže, ale přežili jsme. *****

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...