Jak se vaří módní přehlídka
FOTO: autorka

Jak se vaří módní přehlídka

21. 9. 2016

Potřebné ingredience:

1kg pevných nervů
750g vytrvalosti
500g dobré nálady
500g výřečnosti
300g empatie
200g drzosti
k doladění chuti 10g slz.

Doba přípravy: 3 měsíce.

Pokud máte k dispozici všechny ingredience a souhlas portálu i60.cz, vyrážíte do terénu:

1. Domluvíte si schůzku, při které vyřešíte pronájem prostor.
2. Dáte dohromady realizační tým, tzn. všechny pořadatele, sponzory a účinkující.
3. Navážete kontakt se správcem objektu, kde akce proběhne.
4. Vyřídíte několik povolení a splníte podmínky v nich uvedené.
5. Připravíte propagaci akce - pozvánky, články, fotografie.
6. Spolupracujete na tiskové zprávě a doufáte, že na ni bude někdo reagovat.
7. Průběžně koordinujete a kontrolujete.
8. Systematicky odoláváte snahám o nabourání harmonogramu z kterékoliv strany.
9. Postupně ztrácíte iluze.
10. Píšete scénář a průvodní slovo k akci, promýšlíte choreografii.
11. Zabezpečujete termíny zkoušek a zoufale sháníte někoho, kdo natočí video.
12. V den přehlídky se už jen modlíte, aby vše dobře dopadlo...

Je po všem.
Co se nepovedlo, je v tuto chvíli zapomenuto a cestou domů začínáte přemýšlet o dalším ročníku. Ale neptejte se manžela, co on na to.

Chci na tomto místě velmi poděkovat:
vedení města Zlína zastoupenému paní Kateřinou Francovou a paní Janou Pobořilovou,
vedoucí Centra pro rodinu Zlín ve Zlínském klubu 204 - paní Ivaně Tiché,
majitelkám butiků - paní Marii Durníkové a Lence Prachařové,
vedoucí Ateliéru obuvi UTB Zlín paní Janě Buch,
pedagogům SŠ oděvní a služeb ve Vizovicích v čele s paní ředitelkou Evou Solnařovou
a společnosti Dermacol za kosmetické balíčky a dekorativní kosmetiku.

No a výsledek můžete posoudit z přiložených fotografií.

Modelky
Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elen Zajíčková
Hanko, shon před , a taky po naší akci na Písecké bráně mi nedovolil listovat v klidu Portálem, a tak jsem si tvůj recept přečetla až dnes. Tolik pravd, jen zasvěcení znají detaily. Nejdůležitejsí je ale, že se dílko zdařilo. Těší mě, že ve Zlíně máme jakousi aktivní a super filiálku, či dokonalé detašované pracoviště. Blahopřeji! Hanko, nikdy jsem o tobě nepochybovala.
Hana Lancová
Při prvním ročníku "MP pro 50+" ve Zlíně jsme se všichni, kdo se na ní podíleli, mnohé naučili. Letos jsem se rozhodla vzdát se role modelky a plně se soustředit na přípravu a vlastní průběh MP. Vyplatilo se. Měla jsem více času na dotahování detajlů. Modelky vše zvládly s přehledem - i ty neostřílené - pod režijním vedením velmi šikovné Radky Navrátilové ze SŠ oděvní a služeb Vizovice. Děkuji za milé ohlasy. Je to pro mě největší odměna.
Soňa Prachfeldová
Skvělé Hanko a ještě ta přehlídka krásných modelek - je to nádhera, že děvčata zralého věku mají co ukazovat. Fandím Vám !
Lidmila Nejedlá
Skvělé, Hanko! Precizně připravené, jsi šikovná. Líbí se mi, že se ukázaly ženy v čiroké škále velikostí. Modelkám to opravdu slušelo.
Libuše Křapová
Alenka V. vám už všechno popsala, tak já jen přidám, že jsem byla náhradnice za Martu Martičku, má nějaké zdrav. problémy. Takže jsem naskočila v běhu :-) Bylo to pěkné, modely i předvádění, škoda, že to vám ostatní nevyšlo a nemohli jste se zúčastnit posezení po přehlídce :-) přijela jen Maruška F. s kamarádkou :-)
Hana Rypáčková
Nějak jsem přehlídku přehlídla a bylo mi to divné. Velmi povedené, profesionální a žádný guláš. Velmi kvalitní a pracné , přitom excelentní a chutné. Povedlo se. Libuška mě potěšila, Alenka - to je protřelá předváděčka, čekala jsem to. To je ten nový kabátek? Moc vám to děvčata slušelo.
Alena Várošová
Snad jsem už vše napsala do rubriky Móda.Jsem přímá,co si myslím řeknu.Ale přesto mé poděkování teď patří Tobě Hani i redakci a jsem šťastna,že jsem se mohla takové velkolepé přehlídky zúčastnit.Všechno kolem přináší práci,o to sladší je potom odměna,když se dílo zdaří,jak Tobě Hanko.Odměnou nám všem zůstávají stovky rozesmátých očí spokojených diváků.kteří svými úsměvy dokazují,že se jim přehlídka pod Tvým vedením moc líbila .Hanko, děkuji moc.
Elena Valeriánová
Děkuji moc za fotoreportáž, radost podívat. Z modelek se mi snad nejvíce líbila Alena Várošova ve žlutých šatech. Ale i ostatním dámám to moc slušelo. A taky Vám, paní Hano. Skvělá práce.
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc krásné a tak mnoho díků. Manekýnky velmi krásné a Alence Várošové ve žlutých šatech to obvzlášť moc sluší. Také ostatní dámy skvělé.Přehlídka se bezesporu moc povedla.
Květa Juřinová
Hani, to že máme recept, ještě neznamená, že to umíme uvařit, nebo že se to povede. A ty jsi Jsi prostě šéfkuchařka!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%