Výtah: Film Danuše Kubátové podle scénáře Ladislava Mátla
FOTO: stream youtube.com

Výtah: Film Danuše Kubátové podle scénáře Ladislava Mátla

5. 10. 2016

Před prázdninami měli čtenáři portálu i60 v jedné z našich soutěží za úkol napsat scénář pro krátký film s tím, že si pak autoři vítězných scénařů budou moci ve filmu také zahrát.

Režisérka Danuše Kubátová vybrala ze soutěžních příspěvků dva  scénáře: Výtah a Babka. Na scénář paní Aleny Várošové se můžete podívat zde, nově natočený film podle scénáře pana Ladislava Mátla můžete shlédnout nyní:

 

Soutěž - scénář
Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.3 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Drahomíra Stínilová
Pravda, že původní scénář předčil vlastní film. Ale má to vtip. Chyběl tam humorný dialog sourozenců a pochybovačná poznámka hasičů. Ovšem lepší, než špatná napodobenina mexické telenovely, či nekonečných seriálů na Nově a Primě. Nebo jsem film Babka nepochopila a měla to být nepovedená parodie na takovou telenovelu?
Eva Krausová
Babka se mi líbila více. Jestli takto postupují hasiči hluší, jak patrona...?
Zuzana Pivcová
Já jsem spíš nepoznala, jestli záchranáři odešli, protože neslyšeli žádnou odpověď, nebo naopak, protože slyšeli tu naštvanou odpověď Ne, už jsme šli domů. V té scéně to nebylo nějak moc patrné.
Hana Šimková
Nějaký divný a né moc vtipný konec.
Eva Balúchová
Jo,dobrý!
Jana Šenbergerová
Bavila jsem se jen do chvíle odchodu "záchranářů". Doufám, že takhle se nechovají profesionálové.
Drahomíra Stínilová
Bavila jsem se. Moc dobrý.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...