Můj nejlepší recept: Obalovaný tvarůžkový špíz
FOTO: autor

Můj nejlepší recept: Obalovaný tvarůžkový špíz

11. 10. 2016

Co zkusit netradiční pokrm - obalovaný tvarůžkový špíz?

Potřebujeme:

kuřecí maso – nejlépe prsní
asi 10 dkg špeku, nebo anglickou slaninu
uzeninu dle chuti také asi 10 dkg
tvarůžky
2 vajíčka
2 lžíce hladké mouky
strouhanku

Nejdříve maso lehce naklepeme a nakrájíme na proužky. Pak napichujeme na jehlu nejdříve maso, špek, tvarůžek, uzeninu tak dlouho, až zaplníme jehlu. Potom si z rozšlehaných vajec uděláme hustší těstíčko. Do rozšlehaných vajec přidáme asi 2 lžíce hl. mouky a dobře rozkvedláme. Můžeme lehce opepřit a dát špetku grilovacího koření. Naplněný špíz v něm obalíme a dáme do strouhanky. Obalujeme jako řízek. Toto zopakujeme ještě jednou znovu do těstíčka a pak ještě znovu do strouhanky. Dělá se to proto, aby tvarůžek nevytekl.

Podáváme s opékaným bramborem, může být i bramborová kaše se zeleninovou oblohou.

Zeleninovou oblohu jsem zhotovil podušením mrkve nakrájené na kolečka a po změknutí jsem přidal kondenzovaný hrášek. Vše jsem prohřál a může se servírovat.

Přeji všem chuť do práce a dobrou chuť.

 

Zúčastněte se soutěže "Můj nejlepší recept". Uvařte, vyfotografujte a popište postup vašeho oblíbeného pokrmu - polévky, minutky, dortu, prostě jakéhokoli jídla, které byste rádi doporučili našim čtenářům. Více informací o soutěži včetně pravidel najdete zde.

 

 

 

recepty soutěž
Hodnocení:
(4.8 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Valachovičová
Tvarůžky mám ráda, anglickou slaninu taky , určitě špíz bude moc dobrý, ALE jak potom zlikvidovat ten odér v kuchyni...?****/proto mínus 1*/
Jana Šenbergerová
Vypadá to velmi jedle, ale je to vražedně nezdravé pro načaté žaludky i žlučníky. Někomu z toho může být krásně špatně. :-)
Eva Komínová
Tvarůžky miluju obalené v trojobalu jen tak a nebo spíchnuté se suchým salámem, ale tento recept, to musí být ňamka!
Věra Lišková
Přišla jsem domů z práce, promoklá a vyhladovělá a tady na talíři taková dobrota. Tak honem si jdu také něco ukuchtit. 5*
Ladislav Vesecký
Děkuji za pochvalu. Samozřejmě si na jehlu můžete dát dle své libosti. Je to opravdu dobré.
Zuzana Pivcová
To musí být velká dobrota! Láká mě na tom vše.
Jaroslava Handlová
Vidím, že jsem přišla v pravý čas k dobrému obědu! Ta vůně jde až ke mně, mňam. (Květo, hafana bych před smaženými dobrotami raději chránila).
Květoslava HOUDKOVÁ
Dotaz: Tvarůžky mi připadají dost "ostré", myslím, že do špízu uplatním Romadur nebo Pivní sýr - "na zkoušku" jen 1 vajíčko (pokud by se nepovedlo, tak v sousedství je velký hafan/všežravec.)
Drahomíra Stínilová
Tak to jsem ještě nezkoušela. Udělat špíz a ještě ho obalit. Asi dost pracné, ale musí to být mňamka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.