Fotoreportáž: Vycházka
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Vycházka

8. 12. 2016

Počasí o druhé adventní neděli v Rožnově bylo krásně zimní. Zasněžená krajina zalitá slunečním svitem vybízela k procházce. S fotoaparátem na krku jsem se prošla lesem po cestě, kterou využívají lesníci ke svozu dřeva. Pod nohama křupal sníh, mráz štípal do tváře, řeka Bečva hučela a já si vychutnávala krásu kolem sebe.

Z krátké procházky jsem připravila malou fotoreportáž. Pokud máte zájem, nahlédněte.

Přeji krásný zbytek adventu a fotografům dobré světlo.                                     

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Krásná procházka.
Soňa Prachfeldová
Prošla jsem se s Tebou moc ráda Aničko a teď to chce něco na zahřátí
Eva Komínová
Krásné fotečky a předvánoční nálada!
Ilona Erika Kolář
Jejda, vy tam máte sněhu.:)
Naděžda Špásová
Aničko, krásné fotky. My si můžeme o sněhu nechat jen zdát..
Marie Ženatová
Veliké díky za přiblížení krásného kraje, který trochu znám - ale nikdy jsem ho ve skutečnosti neviděla v bílé kráse...
Alena Tollarová
Kdepak u nás a sníh! Jsem zvědavá, jestli se mi podaří letošní zimu nějakou sněhovou ulovit. Tak se aspoň přijdu sem tam podívat.
Zdenka Jírová
Krásné fotky ze zimy v lese.
Anna Čípová
Děkuji za komentáře, potěšily. Dnes se výrazně oteplilo a bílá krása rychle mizí. Moje nedělní vycházka byla nutností, Od samého rána jsem měla smutek na duši. Vzpomínala jsem na maminku, která před čtyřmi roky zemřela.
Elena Valeriánová
Aničko, jak ráda bych tam s Tebou byla! U nás dnes roztály poslední zbytky sněhu. Večer byly červánky a teď máme osm stupňů. Hezká fotoreportáž.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.