Fotoreportáž: Vycházka
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Vycházka

8. 12. 2016

Počasí o druhé adventní neděli v Rožnově bylo krásně zimní. Zasněžená krajina zalitá slunečním svitem vybízela k procházce. S fotoaparátem na krku jsem se prošla lesem po cestě, kterou využívají lesníci ke svozu dřeva. Pod nohama křupal sníh, mráz štípal do tváře, řeka Bečva hučela a já si vychutnávala krásu kolem sebe.

Z krátké procházky jsem připravila malou fotoreportáž. Pokud máte zájem, nahlédněte.

Přeji krásný zbytek adventu a fotografům dobré světlo.                                     

cestování fotografování
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Aničko, také jsi mi připomněla, že jsem se v poslední době přírodou sotva mihla, natož abych něco vyfotila. Díky.
Marie Seitlová
Aničko, moc pěkná zimní procházka kolem Rožnova.
Danuše Onderková
Opravdu moc pěkné, pěkná zimní atmosféra
Ladislav Vesecký
Moc pěkné.
Hana Rypáčková
Krásná zasněžená idylka, přesně podle mého gusta....Měla jsem chuť vyrazit za sněhem taky , ale dnes bylo hezky slunečno i u nás..
Eva Krausová
Aničko, nahlédla jsem, přírodu a les já můžu. Zuzanko, hurá do přírody a duše jistě pookřeje...
Marie Novotná
Hezké naladění do adventu.Fotečky parádně zimní.
Jana Šenbergerová
Krása! Pěkně jsem se, Aničko, s tebou "prošla". Místo vysedávání u PC, bych měla vyrazit do lesa u nás. Také je tam krásně ...
Zuzana Pivcová
Nahlížím a léčím svou městem unavenou duši!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.