Plánujeme dovolenou v roce 2017
Horní bečva. FOTO: web senior klubu Bohumín

Plánujeme dovolenou v roce 2017

15. 1. 2017

Rok s rokem se před časem rozloučil. Je na čase trošku málo plánovat, jak tento letošní co nejzajímavěji prožít. Plánujeme v červenci týdenní pobyt v Blatné. Jedeme autobusem, který se nám podařil naplnit našimi členy a jejich rodinnými příslušníky.

V srpnu jsme se rozhodli, že pojedeme do zahraničí. Tentokrát vyhrálo v termínu 5.-13.8. Švýcarsko. My v tom už máme jasno.

V září, měsíci, kdy už máme právo se po prázdninách věnovat i vlastním zábavám, jedeme do Be6skyd na Retro tábor. V termínu 3.- 9.9. budeme moci prožít v malebné obci Horní Bečva. Hlásí se mi lidé z celé republiky, místa je ale ještě dost. 

Nebudu tady všechno vypisovat. Veškeré informace se můžete dočíst na webových stránkách našeho senior klubu zde.

Bližší informace vám ráda dle zájmu sdělím.

Přeji všem příjemné rozhodování. Budeme rádi, když se s příjemnými lidmi opět někde setkáme!

 

 

 

cestování dovolená
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Práglová
Myslím,že na Bečvě bude veselo.Přihlásila se parta z Dětmarovic a prý chystají i nějakou zábavu,,,zatím víc nevím,ale jsem zvědavá.Už je nás dost.Švýcarsko má ještě volná místa.
Květuše Pinkasová
Rališka na Bečvě určitě nezklame ! Taky se moc těším . Hani , děkujeme
Marie Rákosníková
Ráda si připomenu tábory. Ráda jsem tam jezdila.
Hana Práglová
Zuzko . nechceš se přidat??? Určitě by sis něco zajímavého našla!!!
Zuzana Pivcová
S vámi je to asi fajn kamkoliv, Hanko, pokud je člověk společenský typ. Určitě budete zase vyprávět!!
Hana Práglová
Už je přihlášeno celkem dost lidí!! Kdo neni na ícku,toho tam dáme !!! Jen mi dejte vědět,kolika lůžkové pokoje by vám vyhovovaly ???!!!
Eva Balúchová
Jsem ráda,že se s Jarmilou a Aničkou setkám na Bečvě.Vytvoříme bezva tým a budem reprezentovat íčko.Třeba se k nám ještě někdo přidá.
Anna Čípová
Na Horní Bečvě bude blaze. Už se těším.
Hana Rypáčková
Už jsem si všechno prohlédla a vím termín v Blatné...Jste bohumínské šikulky.
Helenka Vambleki
Budoucí tábornice, dobře děláte. My si to loni vyzkoušely a byl to senzační týden. Na těch našich stránkách vyhledejte Co se nám povedlo a kousek níž je článek Retro tábor Kajlovec nabo tady přímo: http://www.seniorklub.estranky.cz/clanky/co-se-nam-povedlo/retro-tabor-kajlovec-2016.html

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.