Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

7. 2. 2017

V krásném kraji v zimě v létě, pod horami v údolí leží snad pohádkové nádraží. Ač bez nádražní budovy, přec zde vlaky zastaví, cestující rozvezou do celého okolí i na přestupní stanice, když se domů vracejí. Kolik slov, že název má? Na ceduli bílá barva napoví. Hodně štěstí v hádání!

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Ano, Maru, z každého setkání i60 v nás něco zůstane. Ráda jsem poznala krásný kout Jeseníků.
Alena Vávrová
Pěkná hádanka a ještě hezčí vzpomínky, Dani!
Jaroslava Handlová
Danuš, v tomto případě já s odpovědí neuspěla. Jsem takový břídil, že jsem se snažila za tečky doplnit jen písmenka, protože jsem nepozorně četla zadání hádanky. A tak mně to na nic nevycházelo! Nepoznala bych to však ani kdybych měla víc indicií, protože jsem, bohužel ke své škodě, v Loučné chyběla. Chválím však nápadité propojení 50 slov s hádankou. To jen tak každý nevymyslí!
Dana Kolářová
Pro ty, co na setkání i60 nebyli, přiznávám, že málo bylo indicií. Však, kdo na srazu v Loučné nad Desnou byl, název bez problémů odhalil a příjemné vzpomínky si vybavil. :-)
Dana Kolářová
Děkuji všem, kdo se hádání zúčastnil za milá slova i za vtipnou foto odpověď.
Dagmar Bartušková
Ani, toto pohadkove nádraží jsem poznala okamžitě. Dano, díky za připomenutí.
Eva Mužíková
Mně by to neseplo, na srazu jsem nebyla....ale dobrá hádanka
Marie Novotná
Padesát slov postačilo,aby úsměv a krásné vzpomínky vyloudilo a hádankou překvapilo.Moc hezké .
Ilona Erika Kolář
Tak manžel přišel z práce a oznámil, aniž by se podíval na komentáře, že to je Železnice Desná (ŽD), po další chvilce bádání v mapách řekl, že je to Loučná nad Desnou. Já bych ovšem na to nepřišla.
Marie Seitlová
Danuš, potěšila jsi mě. Ano je to Loučná nad Desnou. Ale původní nádražní budova tam je. Ale o 100 m. níže, směr Losiny. Byla však prodána a je to nyní ubytovna. Jsem ráda, že se tento kout na ičku často vzpomíná. A nejen tento, každé setkání v nás nějak zůstalo.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...