Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

27. 2. 2017

Železniční stanice leží v blízkosti silnice I/57 na okraji Vsetínských vrchů.

V obci byla na počátku minulého století vybudována přehrada, která měla vodou zásobovat plánovaný průplav Dunaj-Odra-Labe.

Příjemné pátrání.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Na hádání je sice pozdě, ale přehrada a okolí moc hezké.
Jana Šenbergerová
My také! Loni jsme tu malebnou přehradu navštívili, ale na nádraží jsme nebyli, jedouce autem.
Elena Valeriánová
A já jsem přišla až s křížkem po funusu. :-)
Alena Vávrová
Dneska jsem přišla příliš pozdě, abych hádala. Ale pěkné nádražíčko i hádanka ;-).
Anna Čípová
Nádraží je skutečně ve vesnici Bystřička, která leží mezi Valašským Meziříčím a Vsetínem. Přehrada Bystřička je rekreačním střediskem Valašska. Všem úspěšným luštitelům gratuluji.
Helena Votíková
Hledala jsem na mapě a podle snímku si myslím, že je to Bystřička. Nebýt nápovědy jsem vedle jak ta jedle.
Naděžda Špásová
Tak já si zase tipnu. Nikdy jsem v těchto končinách nebyla a dost pochybuju, že se tam někdy ocitnu. Podle nápovědy by to mohla být Bystřička. Ale jistá si tím nejsem.
Ilona Erika Kolář
Basřička je přesmyčka a vznikne, co? No přeci naše hledané nádraží.:)))))
ivana kosťunová
Jedno písmenko bych v tom názvu změnila
Ladislav Vesecký
Mohla by to být asi Bastřička?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.