Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

3. 3. 2017

Zdá se, že cestování vlakem může být docela dobrá zábava. Zvlášť nyní, kdy při spatření nějakého nového nádraží už vím, že to bude hádanka pro ostatní na íčku. A tak se ptám: Poznáte toto nádraží?

Město, ve kterém je toto nádraží bude letos slavit 750 let od svého založení. Denně tudy projede nespočet vlaků. Nádražní budova byla pěkně uklizená. Jsou zde občerstvovací místa a automaty na kávu, mimochodem káva byla výborná. A také zde mají WC, jak jinak. A na dveřích cedulička: POUŽITÍ WC 20,-- Kč. Už víte, kde jsem byla?

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(4.5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
Hvězdičky nejsou až tak důležité, mám raději komentář.
Jiří Bárta
A ještě jsem opomenul uvést, že v blízkosti tohoto svinovského nádraží (s WC za 20,- Kč !!!) bydlím.
Jiří Bárta
Omylem jsem kliknul na první hvězdičku a chtěl jsem pokračovat až k páté, ale automat do hodnocení vložil pouze tu první. A náprava tohoto omylu už není možná. Takže se autorce článku omlouvám, hodnotím na 5 hvězdiček !
Helenka Vambleki
Neprozrazovala jsem, jezdím sem třikrát týdně...a mimo jiné je na fotkách knihobudka, která mne inspirovala a podobnou jsme zřídili i v Bohumíně a stará se o ni knihovna za pomoci několika seniorek, jednou z nich je Květinka. Ty komíny jsou Elektrárna Třebovice.
Alena Vávrová
Dnes jsem neměla čas hádat a hledat, ale je pravda že to není jediné nádraží, kde je WC za dvacku ;-) .
Elena Valeriánová
Tak já to už teda odtajním.Vidím, že to byla velm i snadná hádanka. Ano, je to Ostrava Svinov.
Lenka Hudečková
Neznám ho, ale už vím :-)
Marie Seitlová
Znám moc dobře, v úterý jsem tam s přáteli byla. Je to O-----a S----v.
Anna Čípová
Vím a doplním, že dříve se železniční stanice jmenovala O-V a později O-P.
ivana kosťunová
Tak já už tuším... Je v tom městě taky univerzita ?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...