Místo mého srdce: Český Krumlov
FOTO: autorka

Místo mého srdce: Český Krumlov

1. 3. 2017

Vždycky jsem si myslela, že město Olomouc, kde jsem se narodila, je pro mne nejhezčí místo. Postupem let jsem objevila spoustu krásných míst v naší České zemi i s její krásnou přírodou.

Byla jsem několikrát i v zahraničí, ale vždycky jsem tušila, že jsem ještě nepotkala Místo mého srdce. Samozřejmě jsem jich měla více, ale o tomto kousku země jsem slyšela často a toužila jsem se sem podívat. Přání se mi splnilo a já okouzleně vstupovala do Českého Krumlova v Jižních Čechách, který je mimořádným architektonickým skvostem a je zapsán na listině světového kulturního dědiství UNESCO. Toto magické město splnilo všechny mé představy a ještě více. Procházeli jsme uličkami, fotografovali a nemohli jsme odtrhnout oči od té krásy.

Pak jsme navštívili i přehradu Lipno, kde jsme byli ubytovaní v kempu, České Budějovice a zámek Hlubokou nad Vltavou. V rámci dovolené jsme měli  dostatek času si vše pořádně prohlédnout a prožít si pěkné dny. Někdy bych se do tohoto kraje ještě ráda podívala, vždyť jsem zde zanechala část svého srdce.

P.S. Bohužel, další fotky mi nejdou vložit.

Místo mého srdce
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Český Krumlov je Nádherný!!!
Alena Vávrová
Tak tam jsem ještě nebyla, ale určitě si svoje přání podívat se tam splním.
Lenka Hudečková
Český Krumlov mám taky moc ráda...je to krásné město...bohužel s mnoha turisty
Jarmila Fialová
Krumlov se mi taky líbí,ale na mě je tam moc lidí.
Zuzana Pivcová
Souhlasím s Vámi, že Krumlov je opravdu krásný, i když pro mě až trochu moc turistický.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.