Oranžová Vietnamka
Ilustrační foto: pixabay.com

Oranžová Vietnamka

11. 4. 2017

Po poledni jsem tramvají dojížděl domů. Před naším domem byla dopravní kalamita, jako obvykle. Museli jsme kolem zastavených tramvají dojít dál pěšky.

Hlavou se honí "Tramvaje nemohly pokračovat v jízdě". Na kolejích ležela silně oranžová Vietnamka, v bezvědomí. Chlap v obleku jí držel nohy nahoře, roztažené, každou nohu zvlášť. Kolemjdoucí ženy ho napomínaly, ať už ji nechá, že on už má vysoký věk! Na svou obranu vykřikoval: "Já jsem lékař, lékař!" Nezlynčovali ho.

Ona ležící, měnila oranž hlavy až do modra. Nikdo lékaře už nenapomínal.

Brzy přijela sanitka, už s uniformovanými lapiduchy. Uklidnili jsme se, byla teď konečně ve správných rukách. Naložili ji do sanitky a odvezli.

Tramvaje se rozjely a my v poklidu mohli dojít domů aspoň pěšky.

 

                                      

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Já tam vidím i sexuální podtext.
Lidmila Nejedlá
Člověk v nesnázích. Je jedno, jaké je národnosti, je třeba mu pomoci. To jste nám chtěl, Miloši, sdělit?
ivana kosťunová
No to jsou mi věci ! V Praze se pořád něco děje.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.