Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

9. 4. 2017

Nádraží v malém městečku na břehu známé řeky. Vzhledem k velkému počtu rekreačních objektů zde stoupá počet obyvatel hlavně o víkendech a letních měsících. Před několika lety jsem navštívila místní zámek, kde se konají výstavy a vernisáže.

Nápověda:

Pražákům těm je tu hej,.....

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(4.3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
To znám. To je nádraží mého dětství, kam jsem jezdila s babičkou několikrát ročně asi 4 roky. Vždy jsme musely jít z nádraží asi 1 km pěšky k nejbližšímu mostu, tenkrát tam jiný nebyl. Na most se šlo přes šraňky, pak jsme šly doprava do statku, kde babička, švadlena, pošila co bylo potřeba, já jsem si hrála na dvoře s domácími zvířaty ze statku a večer jsme jely domů do Radotína.
Zdenka Žichovská
Už je to hodně dávno - byli jsme tam na "aktivní dovolené" (tenis, angličtina) a také jsme navštívili hrad Karlštejn.
Lenka Hudečková
Zatím tápu...
Mirek Hahn
A mám to :-) Jsme dobří.....
Hana Rypáčková
Poznám konečně podle nádraží. Jezdili jsme za známými na chatu...Do zámku se smí?
Zuzana Pivcová
Dnes výjimečně patřím k těm, kterým je hej, jak napsala Ilona. Jezdíme tímhle směrem Elefantem na pravidelné podzimní akce. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...