Modelkou na jeden den
Foto: archiv autorky

Modelkou na jeden den

9. 11. 2017

Dnes jenom krátce.

Nejsem žádná herečka či uznávaná modelka, jen obyčejná žena, která odběhla od plotny či ze zahrady od práce a  pokusila se o nemožné.

Štěstí se na mne usmálo a vyšlo to.

Fotka na hlavní stránce není retušovaná, fotila mne Slovenka u kafe.

Soutěžit se dá v každém věku, pokud tam není věk omezen. Právě o mně vyšel Mohelnický zpravodaj, tak se o to chci s vámi na íčku podělit, než manažerka pošle její fota a přijdou mi další profesionální fotografie z Estonska.

S přáním hezkých podzimních dnů  Alena

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Evi.Libuško a Maruško děkuji. Hezký večer všem!!!
Marie Foltýnová
Alenko,blahopřeji k takovému úspěchu a moc Ti to přeji.Já jsem vždy říkala,že Ti moc sluší, ať už si oblékneš cokoliv.Už se těším na další fotografie.
Libuše Křapová
Honem jsem se přihlásila, abych se mohla přidat ke gratulantům :-) Souhlasím se Zuzkou P. Proč se nám zde prezentují modelky z ciziny, když u nás je jich tolik a hezčích? Moc ti to sluší!
Eva Mužíková
No vida... Alenko gratuluji, trochu Tvojí skromnosti bych potřebovala, to já se se svými úspěchy chlubím hned:))))((((( / jiná nebudu, taková jsem já matičko /
Zdenka Jírová
Moc Vám gratuluji k úspěchu, jste krásná žena.
Alena Várošová
Děvčata Evo,Eleno,Dano a Věrko, ještě jednou děkuji za upřímné blahopřání a moc si toho vážím.
Věra Ježková
Blahopřeji. Sluší vám to. Usmíváte se nejen ústy, ale i očima.
Dana Tomanová
Paní Alenko, připojuji se ke gratulaci...tedy, klobouk dolů...a ty Vaše krásné vlasy, neskutečné!
Elena Valeriánová
Já myslela, že už to bude ten slibovaný článek. Musel to být pro Vás krásný zážitek. Vítězství je určitě zasloužené a já Vám k němu z celého srdce gratuluji. Vím, že to není bez dřiny. Já takové ambice nemám. Nechala jsem se přemluvit. Těším se na článek a doufám, že bude obsáhlý a vše nám dopodrobna vylíčíte. Jste jednička a já Vám to přeji.
Eva Mužíková
Alenko, i já se na článek a fotky moc těším. Obdivuji nejen Tvůj krásný úsměv, ale i nádherné vlasy.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.