Objednejte si kalendář na rok 2018 s fotografiemi a básněmi našich čtenářů
FOTO: Jana Míčová

Objednejte si kalendář na rok 2018 s fotografiemi a básněmi našich čtenářů

3. 12. 2017

Portál i60 vydává již třetí rok po sobě nástěnný kalendář s fotografiemi, jejichž autory jsou sami čtenáři. Ti v průběhu celého letošního roku vkládali své snímky do fotosoutěží a právě z vítězných fotografií je sestaven i kalendář na rok 2018.

Celkem bude v kalendáři 36 snímků (u každého měsíce tři) a jejich autory jsou:

Anna Velíšková, Eva Jiříková, Eva Riedel, Ilona Kolářová, Jana Míčová, Marta Nosková, Radovan Cakl, Vladimír Kemr, Zdenka Žichovská, Alena Tollarová, Anna Čípová, Božena Latýnová, Hana Rypáčková, Jiřina Votavová, Libuše Heulerová, Marie Bartošová, Marie Novotná, Alexandra Brzobohatá, Antonín Wisniowski, Dana Kolářová, Elena Valeriánová, Helena Červenková, Jaroslav Moravec, Libuše Hvězdová, Eva Mužíková, Eva Rusová, Soňa Prachfeldová a Oldřich Čepelka.

Po kontrole fotografií v tiskárně bylo nutné vyměnit zimní snímek paní Peškové, který jsme nahradili fotografií paní Libuše Hvězdové. V příloze pod článkem si můžete kalendář prohlédnout.

Na kalendáři se podíleli nejen fotografky a fotografové, ale i čtenářky a čtenáři, kteří v průběhu roku vložili na portál své básně. Ano, i kalendář na rok 2018, stejně jako ty předchozí, bude obsahovat básně našich přispěvovatelů.

Nástěnný kalendář o velikosti A2 (na výšku) bude stát 260 Kč včetně balného a poštovného. Při zasílání na Slovensko bude cena 460 Kč. Objednat lze libovolný počet kusů, a to nejpozději do 10. prosince 2017. V případě pozdější objednávky již nemůžeme zaručit dodání do Vánoc.

Kalendář si můžete objednat zde: https://www.i60.cz/shop/

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4.8 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Raška
Pod fotografiemi je složka s názvem Ke stažení a v ní pdf s kalendářem na rok 2018. Můžete se podívat, jak vypadá. A prosíme, objednávejte nejpozději do 10.12.! První kalendáře bude tiskárna zasílat koncem tohoto týdne.
Libor Farský
Objednáno, zatím nepotvrzeno.
Soňa Prachfeldová
Objednáno
Eva Mužíková
Také už mám objednáno. Jsem potěšena a mile překvapena , že byl vybrán i můj hřbitůvek. Děkuji
Anna Čípová
Objednávka potvrzena.
Alena Tollarová
Moje objednávka byla přijata :)
Hana Rypáčková
Už se povedlo.
Jitka Hašková
Kalendář jsem objednala a přišel mi email s potvrzením objednávky.
Ilona Kolářová
Tak už snad objednávka je odeslaná i s poznámkou.
Jan Raška
Objednávku Oldy Čepelky máme, Hanky Rypáčkové ne, Ilony Kolářové také ne. Zkuste to znovu, do poznámky, anebo zde napište, kolik kusů objednáváte. Dalších cca 10 objednávek je v pořádku.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu