Balíme maličkost
Foto: autorka

Balíme maličkost

16. 12. 2017

Zabalte maličkost do originální schránky.

img-2598-2.jpg

 

 

Budeme potřebovat rolku od toaletního papíru, kousek vánočního papíru,

(popřípadě s jiným motivem, budete-li maličkost balit k jiné příležitosti), kousek stužky a nějakou tu maličkost.

Může to být oříšek, bonbon, svíčička, malé přáníčko, ale třeba i prsten nebo hodinky.

img-2601-1.jpg

 Rolku polepíme papírem a necháme zaschnout. Pak na jedné straně okraje promáčknutím složíme dovnitř, nic nelepíme, drží samo.

img-2602.jpg

Vzniklou schránku naplníme dárečkem a opět složíme dovnitř. Tyto složené okraje stáhneme stužkou.

 

img-2603.jpg

Trvá to asi dvacet minut a určitě uděláte radost.

 

img-2599.jpg

 

Kamarádka udělala těchto krabiček 24, navěsila na větvičku kudrnaté vrby a dala to vnoučkovi 1.12. jako adventní kalendář.

recepty
Hodnocení:
(4.6 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Helenka Vambleki
Zrzko, určitě a v každém balíčku bude briliantový šperk!
Alena Tollarová
Manžel tuhle projevil zájem o 4 roličky a neřekl mi, na co je chce. Že bych se měla těšit?
Lidmila Nejedlá
Helenko, nic z toaletního papíru nepřijde nazmar. Já dávám roličky na hraní psovi, strašně nerada balím. Ale je to hezké.
Naděžda Špásová
V tomhle jsem bez fantazie. Možná proto, že vánoce nijak neprožívám.
Dana Puchalská
Moc hezký. Já osobně balím malé dárky do krabiček co přes rok nashromáždím. A pak si s tím hraji jako malá holka. Nejvíc práce mi dá to polepení.
Marie Novotná
Ano,také používám.Loni jsem použila kyblíčky různých velikostí,které pasují do sebe.Ozdobně zabalila každý a dárek byl až v tom nejmenším.Už ani nevím kolik jich bylo,myslím 5. :-)
ivana kosťunová
Nápad dobrý, škoda že vyšel tak pozdě, teď už ruličky nenašetřím. :))
Jana Slavíková
Výborný nápad. 24 roliček od toaletního papíru slepuji tavnou pistolí to tvaru domečku, potáhnu vánočním papírem, naplním malými sladkostmi a jednotlivé díly očísluji. A adventní kalendář je hotový. Letos jsem dělala tři.
Marie Ženatová
Moc děkuji za výborný námět. Určitě ho letošní vánoce ve své větší rodině využiji...
Blanka Macháčková
Fajn nápad. Asi použiji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.