Fotoreportáž: Divadlo
Foto: autorka

Fotoreportáž: Divadlo

2. 6. 2018

Tentokrát vás zvu na opravdové divadlo, které se odehrálo 27.5.2018 na hradě Střekov v Ústí nad Labem, a pak vás pozvu na scénu, kterou má v režii příroda, a to je divadlo nebeské.

Představení na hradě byla pohádka Kocour Modroočko a bylo to v rámci MDD. Inscenovala ji Mladá scéna, amatérské divadlo, které sídlí v KD Ústí nad Labem a do kterého chodí i naše 10letá vnučka Anička. Sice jsme ji hrát už viděli, když v ní vystupovala poprvé, ale hrad Střekov jsme si nenechali ujít. Dětí se sešlo docela dost a myslím, že se jim pohádka moc líbila. Bylo sice velké horko, herci nebyli nalíčeni, protože by to z nich asi teklo, ale na jejich elánu to rozhodně vidět nebylo.

No, a na to druhé divadlo musíte zvednout hlavu a kouknout se nahoru na nebe. Matka příroda je velká kouzelnice a umí něco, co se nám lidem asi nepovede, protože se nikdy neopakuje a vytváří pokaždé jiné obrazy a je na naší fantazii si představit, co nám tím chtěla ukázat.

Něco je foceno z auta, ale věřím, že budete shovívaví a malé nedostatky mi prominete. Fotilo se mi špatně i na hradě, protože prostor byl uzavřený a slunce svítilo jako o život, ale něco se snad povedlo.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Nadi, Anička je šikulka, určitě vám všem dělá radost. Ty jsi taky šikulka, přicházíš stále s novými náměty. Mraky i tentokrát excelentní, umíš zmáčknout spoušť fotoaparátu v pravý čas. A dokonce i za jízdy autem.
Dagmar Bartušková
Musela tam být úžasná atmosféra, a ty mraky...
Eliška Murasová
Naďo, úžasná atmosféra hradu a mraků, kouzelná Anička, pyšná babička-ideální kombinace.
Naděžda Špásová
Díky všem za slova chvály, to vždy potěší. :-)
Lenka Hudečková
Naďo, máte opravdu moc šikovnou vnučku...a fotky jsou taky krásné...já pořád fotím nebe /nejvíce za jízdy v autě/ :-)
Libor Farský
Paráda, tleskám !!!
Hana Rypáčková
To muselo být prima hrát v takovém prostředí, mraky taky podívání. Anička je šikulka.
Zuzana Pivcová
Je to hezké, jak se Ti podařilo zahrnout obojí pod pojem Divadlo. Kulturní akci a přírodní jev. Moc hezké a děkuji!
Marie Seitlová
Naďo, máš šikovnou vnučku. A je fajn, že si se s námi o radost podělila, pěkné fotky.
Dana Puchalská
Jednoznačně KRÁSNÉ jak povídání tak i fotografie. A zejména ty mraky mně dostaly.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.