Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové
Módní přehlídka kamerou Danuše Kubátové

Módní přehlídka v Písecké bráně kamerou Danuše Kubátové

5. 10. 2018

Ještě jednou se vracíme k módní přehlídce v Písecké bráně. Po prezentaci fotografií přinášíme příznivcům módy video, které natočila paní Danuše Kubátová.

Přejeme pěknou podívanou!

 

móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Krásné video mě moc potěšilo, pochvaly ostatních také. Díky. :-)
Alena Vávrová
Video z přehlídky je super! Díky.
Jana Šenbergerová
Stihla jsem volby a ještě dvě krásné přehlídky. Líbily se mi předváděné modely, i ti, kteří je předváděli, a nejen proto, že mnohé z nich znám osobně. Všechny zúčastněné, i ty v hledišti, zdravím a děkuji za pěkné chvíle.
Alena Várošová
Poděkování patří především za skvěle zhotovené a upravené video Daně a celkově tuto přehlídku na videu hodnotím za velmi podařenou.Snad někdy ji budu moci spatřit na vlastní oči.Všem to slušelo,pečlivě vybrané a nositelné modely,včetně super- modela. Taky poděkování si zaslouží Elen,organizátoři a všichni ti co mají něco společného s přehlídkou. Hezké podzimní dny všem.
Jitka Hašková
Díky, bezva video.
Marie Doušová
Video pěkně udělané , moc dík za přiblížení atmosféry módní přehlídky , která se moc povedla. Organizátorky a modelky jsou úžasné.
ivana kosťunová
Jenom lituji, že jsem nemohla přijet - tak snad příště :))
Dana Puchalská
Nádhera. Já taky tleskám a tleskám a tleskám. Škoda že jsem se nemohla osobně zúčastnit.
Elena Valeriánová
Tleskám, tleskám, tleskám
Zuzana Pivcová
Celkově si módní přehlídky v Elenině režii už umím představit, i když jsem zrovna na téhle nebyla. Škoda, zdá se, že byla mimořádně povedená. Všestranně chválím, díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.