Zimní Šumava
FOTO: autorka

Zimní Šumava

11. 2. 2019

Rozhodla jsem se jet na jednodenní výlet na Šumavu - Zadov. Tak tedy autobusovou dopravou do Vimperka a odtud hurá na hory.

Dle internetu v 9.30 hodinu budu na místě a mám 4 hodiny času, což mně úplně stačí. Nechali jsme se vyvézt až na Churáňov a odtud někteří vzali běžky a jeli stopu a druzí se kochali nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Přináším Vám některé svoje postřehy z tohoto výletu.

"Budeš se těžko loučit

s pohledem na hory naší Šumavy

a přicházet budou chvíle,

kdy vzdálen od nich po ní zatoužíš."

(Karel Klostermann)

 

cestování
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana koplova
Krásné tipy :) Děkují! My ted v létě pojedeme sem http://www.nadrybnikem.eu/ :) Máme v plánu hodně toho stihnout - tak snad se nám to podaří :)
Lidmila Nejedlá
Jitunko, prima výlet, až mě ten sníh zastudil. A když vidím ty knedlíky...!!!
Soňa Prachfeldová
Potěšila jsii Jitko mou duši i oko moc děkuji.
Jana Šenbergerová
Krása! Škoda, že tak daleko. Díky íčku a jeho čtenářům se ale mohu podívat i tam, kam se sama nedostanu. Děkuji.
Eva Mužíková
Díky Jitko, zase jsem viděla kousek krásné přírody.
Naděžda Špásová
Šumavu moc neznám, jezdíme do Blatné a vždycky říkám, že se pojedeme na Šumavu podívat, ale zatím to nevyšlo. Byla jsem kdysi pracovně ve Vimperku a v okolí. Ale to už je strašně dávno. Fotky jsou super.
Marie Ženatová
Díky za krásné fotečky Šumavy, bohužel jsem tam nikdy nebyla...
Hana Nováková
Zase krásná procházka s fotkami a výstižně doplněna krásnou citací K.K. kterého mám ráda. děkuji moc
Marie Seitlová
Jituš, krásně jsem se s tebou prošla zimní Šumavou, díky.
Dana Kolářová
Zimní Šumava vypadá moc dobře.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%