Zoologická zahrada v Praze na sněhu
FOTO: autorka

Zoologická zahrada v Praze na sněhu

12. 2. 2019

Do zoologické zahrady jezdím ráda a docela často. Vydržím se toulat a pozorovat zvířata jak ve venkovních expozicích, tak uvnitř pavilónů. Ještě nikdy jsem ale neviděla zoologickou zahradu zasněženou. To se změnilo v první únorové pondělí, kdy pražskou zoo zalehl bílý kůň. Já jsem osedlala velkého kovového oře na kolejích a vyrazila za dobrodružstvím. Nebyla jsem sama, návštěvnické počítadlo odpoledne zaznamenalo přes 700 návštěv. Sníh pod nohama naštěstí neklouzal, většina cestiček byla vzorně uklizená a nebe se předhánělo v předvádění modří, a tak jsem se domů vracela sice s vybitou baterií ve foťáku, ale spokojená. Víc slov, myslím, není třeba, tak se se mnou pojďte na zasněženou zoologickou zahradu naladit. Třeba i vás napadne, až zase napadne, že by nebylo marné vyrazit na toulky za zvířátky.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Libor Farský
Alenko, škoda, že mi to zdravotní stav neumožňuje, hned přijel a šel s Tebou za Tvými nejmilejšími žirafátky. Díky za krásné obrázky, pár si jich ukládám a snad dovolíš, abych je příležitostně použil u svého článku na mé oblíbené téma "O zvířatech a lidech"
Alena Tollarová
V pražské zoo se právě narodila další žirafka! Šel by se někdo do zoo podívat? Až budou k vidění dvě maličké dlouhokrčky najednou ...
Soňa Prachfeldová
Moc hezké fotky, pražská ZOO je opravdu nádherná. S dětmi vlastními i ostatními, jsme navštívili hodně ZOO ale přiznám upřímně , že jsem tam vždy jela hlavně kvůli dětem a zase jezdím s vnuky.
Hana Rypáčková
Hezky jsi využila sněhové nadílky. A medvědům to svědčí..
Jana Šenbergerová
Pražské ZOO se mi moc líbí. Už jsem tam ale dlouho nebyla, tak díky, žes mi umožnila procházku. Tvé záběry jsou skvělé.
Elena Valeriánová
*************** nádhera! Já myslela, že plameňáci jsou v zimě zavření někde v pavilónu. Už se těším až budu ve Zlíně a půjdu do ZOO.
Věra Ježková
Paráda. Tobě ta ZOO sedí. Já, když jsem tam byla loni po mnoha letech, jsem jí slíbila, že se zase dlouho neuvidíme.
Dana Kolářová
Mít vybitou baterii ve foťáku z návštěvy ZOO v zimě by se mi líbilo moc, zrovna jako fotky.
Eliška Murasová
Ali, no to jsem se tak potěšila, skvostné fotky, děkuju.
Eva Mužíková
V pražské jsem nebyla nikdy, tak alespoň díky Tvým fotečkám nakukuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.