Tibetský lék na cukrovku, cévy i srdce
Ilustrační foto:pixabay.com

Tibetský lék na cukrovku, cévy i srdce

15. 2. 2019

Dobrý den přeji všem, kteří mají rádi staré recepty na léčbu cukrovky, cév, srdce a potažmo začínajících jaterních problémů.

Je to opravdu lék cca 3 000 let starý a generacemi ověřený. A jeho příprava je jednoduchá..

Ostatně posuďte sami.

Suroviny : 52 dkg česneku, 2,5 dcl čistého lihu

Postup: Česnek nastrouháme na struhadle. Poté ho dáme na 6 týdnů macerovat do lihu. Pak scedíme přes plátno a ještě jej vymačkáme, aby v plátně zůstala jen suchá drť.

Pozor- nepoužívejte žádné kovové nádobí. Buď použijte nádobí ze skla nebo z porcelánu.

Dávkování je rozděleno na několik cyklů.

Užíváme jej ráno, v poledne a večer ve formě kapek, které aplikujeme do 1 dcl mléka.

1 cyklus

Ráno  Poledne  Večer 

 1           2             3

 4           5             6

 7           8             9

10        11           12

13        14            15

___________________

15         14           13

12         11           10 

  9           8              7

  6           5              4

  3           2              1

 

Pak následuje další pětidenní cyklus:

A  v něm  kapeme do 1 dcl mléka od 1 do 25 kapek  a následně dávkování otočíme a dávkujeme od 25 do 1 kapky (též ráno, v poledne a večer).Tak, jak je to popsáno ve sloupcích nahoře.

Další pětidenní cyklus:

Opět kapeme do 1 dcl mléka  15 až 25 kapek a následně dávkování otočíme a dávkujeme od 25 kapek do 15 kapek (ráno, v poledne, večer)

Pak užíváme každý den 3 x 25 kapek - ráno, v poledne a večer až do úplného spotřebování.

 

recepty
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dagmar Bartušková
Jsem ráda, že se mě popisované nemoci netýkají. Česnek mám ráda, na jídelníčku mi tedy nechybí.
Eva Mužíková
Česnek mám také velmi ráda, topinky snídám několikrát za týden.
Hana Rypáčková
Já česnek používám hodně v jídle a do sýra na pomazánky. Snídám jej skoro denně...Odér neodér, ale před kinem, divadlem , koncertem, to se varuji konzumu..
Jana Kollinová
Dano, děkuji za recept. Bohužel, česnek dost špatně snáším, ale v mléce by to mohlo jít. Nevím, jestli by nám sousedé nezačali říkat "U stroužků" díky charakteristickému česnekovému odéru. :-) Teď zkouším kapsle Mycocholest, uvidím za 3 měsíce. Hladina cholesterolu je u mě jako na houpačce.
Zuzana Pivcová
Přála bych každému, kdo to potřebuje, aby mu tento lék pomohl. Díky, Dano.
ivana kosťunová
Česnek je na všechno- Dano, díky za recept. Jen nevím, kde bych tu sílu vydolovala z těch vyšeptalých paliček, které kupuji v obchodě. Raději počkám , až budou prodávat farmáři svlj vypěstovaný, a pak to zkusím.
Hana Nováková
Když už máte některé neduhy, je třeba užívat s rozumem. Moje známá se jala očistit své tělo a pak ji dávali dohromady na JIPu. Určitě česnek je zdravý, ale každý musí podle sebe

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.