Příběh na 50 slov: Na Matějské

Příběh na 50 slov: Na Matějské

27. 2. 2019

Bylo jí asi deset let. Šla s rodiči na pouť. Otec chtěl, aby s ním šla na tobogan. Bála se. Donutil ji. Na pohyblivém pásu ztratila rovnováhu a strhla otce s sebou. Lidé dole se tím bavili. Nějak se dostali nahoru. Sjeli dolů. Tam ji otec zpohlavkoval. Matka ji neubránila.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Nesnáším, když se děti k něčemu nutí. Takového otce ta holčička nemohla mít ráda.
Jitka Hašková
To je bohužel pravda, že rodiče často nutí děti dělat něco, čeho se bojí.
Jana Šenbergerová
Nebývám ráda svědkem podobných událostí. některé děti to nemají v životě lehké. Většinou s rodiči, kteří to v dětství také neměli lehké. Pokud se vlastní vůlí z takového "kolotoče" nevymaní, často posílají toto dědictví dál.
ivana kosťunová
Otec byl pěkný kruťas
Zuzana Pivcová
Věrko, Věrko, klidně se vypiš ze všeho možného, ať už se to odplaví.
Naděžda Špásová
Ačkoliv jsem v Praze několik let žila, myslím, že na Matějské jsem nebyla, ale jistá si tím nejsem. Proč mám pocit, že se to stalo tobě? Je mi té holčičky moc líto.
Dana Puchalská
Děkuju. Horror z pouti nezarmoutí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.