Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes
Zlata Adamovská. FOTO: Divadlo na Vinohradech

Beseda se Zlatou Adamovskou již dnes

4. 4. 2019

V malém českém rybníčku svádí svůj každodenní boj o popularitu celá plejáda tak zvaných celebrit. Často se podivujeme, kdo všechno si toto označení zaslouží a jakými činy se do povědomí veřejnosti dostává…

Naštěstí je však mezi nimi několik skutečných osobností, které si své místo na slunci vybudovaly výhradně jen talentem, inteligencí a vlastní pílí. Některé z nich dokonce zrají jak víno, což v případě herečky Zlaty Adamovské platí dvojnásob. A žádný bulvární pisálek nikdy nemůže svými bláboly změnit fakt, že je to žena krásná, talentovaná a moudrá, navíc šťastně vdaná, děsně šikovná, nestoudně pracovitá, neskutečně zábavná a ještě ke všemu je to báječná a obětavá kamarádka.

A možná právě naše letité přátelství přispělo k tomu, že ve svém beznadějně nabitém diáři našla skulinku na setkání se čtenáři a spolutvůrci portálu i60, mezi něž právě vstoupila…

Čerstvá jubilantka nemá problém mluvit o čemkoli, protože témat je zejména v posledních letech bezpočet.

Zveme vás srdečně na besedu s herečkou ZLATOU ADAMOVSKOU ve čtvrtek 4. dubna 2019 ve 14 hodin do divadélka v Pražském kreativním centru (Dům U Minuty) na rohu Malého a Staroměstského náměstí.

Na viděnou se těší redakce i60 a Hanka Švejnohová.

 

Rezervujte si místo na besedu mailem na i60@i60.cz, anebo napište do komentářů vedle článku.

herci osobnosti
Hodnocení:
(5 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Balúchová
Balúchová 3x
Ivana Kaufmannová
Ivana Kaufmannová 1x
Dagmar Bartušková
Nepřijdu. Užijte si to.
Dana Puchalská
1x Dana Puchalská. Díky Honzo.
Jan Raška
Mailem s rezervovali mísa tito zájemci: Josef Cimpa 2x, Anna Novotná 1x, Dagmar Vávrová 1x, M. Hrbáčková 2x, Dana Čermáková 2x, Yvona Olšanová 2x, Ivana Karásková 2x, Milena Čermáková 1x,.
Alena Tollarová
Jeden kousek židličky, prosím :)
Jan Raška
Prosíme všechny zájemce o besedu, aby si rezervovali místo zde v diskuzích. Díky!
Dana Puchalská
Paní Hano,na setkání přijdu. A moc se na něj těším. Paní Zlata je jedna z mála hereček ,které opravdu hrají a nepřehrávají........Včerejší besedu s panem Ebrem jsem musela ze zdravotních důvodů "odpískat". Ale to je život. A když si ještě teď v březnu vzpomenu na prosincové setkání,tak mi bylo krásně. Hlavně v tom předvánočním čase to byla oáza klidu a pohody.A bylo opravdu vydařené. Přeji Vám hezký zbytek dne a mějte se krásně. :-) :-)
Hana Švejnohová
Milá Aleno, to bych také ráda věděla... Vaše velmi trefná otázka mě inspiruje k protiotázce - CO a hlavně KDO by íčkaře zaujal natolik, aby malé divadélko praskalo ve švech??? Naposledy tomu tak bylo před Vánocemi s pořadem z básnické tvorby íčkařů a s hudbou Lubomíra Müllera... Snažíme se spolu s Honzou Raškou připravovat pro naše čtenáře besedy se zajímavými lidmi - a kolik je atraktivnějších a zábavnějších hostů než Zlata Adamovská? Na Magdalenu Dietlovou přišly i moje známé, aby se hlediště jakž takž zaplnilo, na besedu s Vráťou Ebrem nás bylo osm i s účinkujícími - a jak je vidět, žádná sláva to není ani s účastí na jednu z nejpopulárnějších hereček současnosti. A dnešní premiéra nového povídání s Vráťou Ebrem?????? Držím mu palce, možná mi to nakonec nedá a rozjedu se ho odpoledne podpořit - ale řekněte mi, jaké téma či osobnost by vás podle vašeho názoru zvedla ze židle a přilákala na dlouho avizovanou akci do divadélka v Domě U Minuty???? Opravdu by mě to moc zajímalo...
Alena Tollarová
4. duben se blíží. Kdo přijde?

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...