Splněný sen 3: Pilotem na zkoušku
FOTO: autorka

Splněný sen 3: Pilotem na zkoušku

30. 3. 2019

A jsem tady s dalším splněným snem. Tentokrát jsem se proletěla ultra lehkým letadlem a vyzkoušela si i jeho řízení.

Mohla jsem si vybrat, kam se poletíme podívat, a tak jsem si vybrala Beskydy. Ty jsem z nadhledu nikdy neviděla a byla to nádhera. Svého rozhodnutí jsem nelitovala. Přiznám se, že jsem se hlavně dívala, kde letíme a na přírodu. Z výšky jsem viděla Štramberk, Kopřivnici, Praděd… Zalesněné a zasněžené stráně byly zajímavé. Holé stromy jemně zasněžené na stráních, z výšky vypadaly jako břidlicové skály. Občas mi sklouzly oči na palubní panel, sledovala vše, co jsem mohla, a hlavně jsem si udělala nějaké snímky na památku.

Ovšem, můj zájem byl mít možnost si držet knipl, a řídit. Podařilo se mi to a byla jsem šťastná. Úžasné. Ovšem v tu chvíli, jako nováček, jsem absolutně neměla moc času sledovat krajinu. Pro začátek jsem řídila pouze při letu rovně a nepatrné zatáčky. Ale i tak jsem byla spokojená, a proto jsem se rozhodla, že si to ještě do budoucna zopakuji. Ovšem nikoli 30 minut. Po tomto prvním „zkušebním“ letu, kdy po domluvě, abych mohla fotit, si ten další dám na celou hodinu a rozhodně si více budu chtít užít řízení.  

Přikládám pár fotografií, abyste mohli tento zážitek prožít se mnou. Něco bylo foceno přes sklo kabiny, něco přes malé okénko asi 7x12 cm. Věřím, že snímky se budou líbit i vám. A já opět mám na co vzpomínat. Tak vzhůru se mnou do výšin.

A na závěr, mým snům ještě není konec!     

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Připomněla jsi mi můj zážitek ze zářijového vyhlídkového letu nad Bezdězem. Bylo to úžasné a taky pilotoval takový sympaťák. Pak jsem se převlékla a spěchala do Poděbrad na vernisáž.
Alena Vávrová
Palcuju, Dano. Sama se těším na svůj další let-výlet, ale pilotování mě ani moc neláká, i když už jsem před 20 lety taky hned napoprvé měla možnost držet knipl...
Marie Seitlová
Pěkný splněný sen, let je nádherný, sama jsem ho již 3x užila. Jsem zvědavá na tvůj další sen.
Danuše Onderková
Tak to mne nenapadlo, haha, budu o tom uvažovat
Eva Mužíková
Třeba by se ti tím trhnutím srovnalo koleno:)))
Danuše Onderková
Evi, na ten si nějak netroufám, alespoň zatím. I když nikdy-neříkej nikdy, že? Co není může být :)))
Eva Mužíková
Bungee jumping... Musela jsem se kouknout, jak se to píše....
Eva Mužíková
Snad ne skok na gumovém laně.... Ale i to by mne nepřekvapilo.
Danuše Onderková
Jsem ráda, že vám mé splněné sny líbí a jek jsem napsala "Mým snům ještě není konec". Letos mne čeká ještě jeden a další mám naplánován na příští rok. Ať se mám stále na co těšit.
Helena Votíková
Dano, to je nádhera.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%