JSTE? Pak přijďte, ať všichni JSME!
FOTO: archiv autora

JSTE? Pak přijďte, ať všichni JSME!

25. 4. 2019

Dámy a pánové, přátelé, příznivci i ti, co jste teď nahodile „zabloudili“ na tento příspěvek. Jste? Věřím, že JSTE, a že všichni JSME lidské bytosti se vším, co krásně popisuje ve své básni Zuzana Pivcová.

Text ležel dlouho na mém pracovním stole, obcházel jsem ho s nejistotou nevěda, jak s ním hudebně naložit. Ony se tyhle „pravdy“, které Zuzka vyslovila ve verších, mohou stát ve spojení s hudbou patetickými, strojenými, nabubřelými, a to jsem nechtěl. A tak místo šansonu jsem zvolil skoro lidový popěvek, tak trochu z rodu písniček „uhlířovsko-šípovských“. Třeba vám melodie utkví v mysli a budete si slova pobrukovat se mnou.

Nebo si píseň zazpíváme společně, pokud přijdete na recitál MŮJ SVĚT (který bude můj jen hudebně, textově bude celý Zuzany Pivcové) v úterý 30. dubna od 13 hodin do budovy Skautského institutu s názvem Pražské kreativní centrum na Staroměstském náměstí 4/1, kde také sídlí redakce i60. cz, ale to už asi všichni znáte. Budu (budeme) se na vás všichni moc těšit.

hudba
Hodnocení:
(5 b. / 28 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Lidmila Nejedlá
Já přiletím na koštěti, protože se bojím jet tunelem. Těším se.
Anna Potůčková
Škoda že nemůžu přijet a to jak z finančních důvodů, tak i z rodinných . Ale určitě Vám přeji krásnou oslavu Zuzčiných narozenin.
Soňa Prachfeldová
Tato pocta k oslavě jubilea naší Zuzky bude jistě úžasná, nebudu a mrzí mě to. Užijte si všichni takového odpoledne !
Věra Ježková
Přijdu moc ráda.
Naděžda Špásová
Zuzanko, přeji ti vše dobré a hlavně si oslavu pěkně užijte. :-)
Zuzana Pivcová
Jak budete jen trochu moct, přijďte, přijeďte, přileťte (na koštěti)! A Lubomíre, děkuji teď a děkuji předem.
Alena Várošová
Jak nádhertné,škoda,že nemohu přijet. Všechny zdravím a užijte si tu akci naživo.
Marie Pudichová
Mám v plánu přijet, snad mi to nic nepokazí.
Alena Vávrová
Moc děkuji za pozvání a také těším.
Jarmila Komberec Jakubcová
Je škoda, že nemohu přijet, ale jinak Vám to oběma moc, moc sluší

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.