Ambit Art 2019, část I
FOTO: autorka

Ambit Art 2019, část I

18. 5. 2019

Ve dnech 29. 4. – 18. 5. se konala v ambitu Kláštera františkánů v Praze na Jungmannově náměstí výstava keramiky, soch, skleněných a kovaných objektů a obrazů, vytvořených sedmi českými autory. Návštěvníci mohli obdivovat více než sto krásných a nevšedních uměleckých děl. Byla jsem okouzlena, nadšena. Budu velmi ráda, pokud se mi podaří přenést na vás svými fotkami trochu hezkého pocitu z té krásy. V první části vám představím obrazy, ve druhé trojrozměrné objekty.

Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Blanka Macháčková
Moc se mi to líbí. Díky Věro za zprostředkování estetického zážitku.
Věra Ježková
Jitko, díky.
Jitka Hašková
Doplněk - nebo naopak.
Jitka Hašková
Také jsem byla na této výstavě a je tam taková spousta věcí, že je neúnosné ještě si nafotit i názvy. Zvlášť u obrazů, buď člověk vyfotí obraz a název je nečitelný nebo. Takže pak všechno fotí dvakrát.
Libor Farský
Také děkuji, je to zajímavé
Marie Doušová
Dík za krásnou výstavu,mám pocit, jako kdybych tam byla. *********
Věra Ježková
Děkuji. Obrazy názvy měly, ale nepovažovala jsem za nutné je psát. Stejně je člověk hned zapomene. Názvy měly i umělecké předměty. U několika budou čitelné. Samozřejmě se mi taky nelíbí obrazy všechny.
Jitka Hašková
Krásně jsi to připravila.
Danka Rotyková
Věrko, děkuji Vám.
Zuzana Pivcová
Je mi důvěrně známý jen ten vchod. Obrazy jsou překvapivě krásné, místy působí impressionisticky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.